Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez az egész? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez az egész? Hogyan közeledjek mégis felé?

Figyelt kérdés
Van egy 31 éves, egyedülálló nő ismerősöm. Jó pár hónapja beszélgetünk egmással. 1,5 hónapja született a kislánya és ahhoz képest nagyon csinos, jól néz ki. Én 43 éves, elvált férfi vagyok és nekem is van egy lányom. Sőt ugyanaz a típusú kocsink vagy (Misubishi Lancer), csak nekem sedán neki meg ferdehátú kivitelben, ráadásul úgy hozta a sors, hogy mindketten Németországban találtunk munkát mindössze 65 km-re egymástól. A szimpátia megvan közötünk, de igazából ennél többet szeretnék és ő erről tudomást szerzett. Mondjuk nem volt nehéz neki. A baj az, hogy ő senkit nem akar beeengedni az életébe, akkorát csalódott, amit meg is értek.
2016. máj. 18. 00:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindkettőtöknek Mitsubishi Lancere van. Ez tuti jelent valamit. :D
2016. máj. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!