Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egész idő alatt én öltem bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész idő alatt én öltem bele energiát és erőt a kapcsolatba, mégis ő hisztizik folyton és "büntet"?

Figyelt kérdés
Kezd nagyon elegem lenni, bevallom. Szinte mindent én csináltam, ha én nem nyomulok, nem teszem ki a lelkem, akkor egész biztos, hogy nem történik semmi. Legalább négyszer mentettem meg a kapcsolatunkat, ebből kétszer neki kellett volna tepernie. Most pedig, ha csinálok egy-két apró hibát, ő fenyegetőzik, hogy szakít. Úgyhogy nekem ebből már nagyon, nagyon elegem van. Hagyjam az egészet a fenébe? Ha százalékban kellene kifejeznem, akkor 80%-ban én tettem ebbe a kapcsolatba erőt és érzelmeket, 20%-ban pedig ő.
2015. ápr. 12. 20:56
 1/6 RRR ***** válasza:
rúgd már ki a francba
2015. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem csaltad fűvelfával?
2015. ápr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki a francba. Hosszú távon nem lehet hisztis, irigy plázacicákkal együtt lenni. Majd találsz egy normálisat aki sokkal jobban szeret, és vele élvezet lesz az együtt töltött idő és nem kötelesség.
2015. ápr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
apró hibák? és, ha azok csak neked aprók?
2015. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azért én őt is meghallgatnám..
2015. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mért kell neked olyasvalaki akinek te nem kellesz?

És apró hibák?

Ha valaki elkövet dolgokat amikért a másik orrol rá akkor azok mégsem lehetnek apró hibák ez köztudot tény.

Most azt várod hogy fél igazságból téged pártoljunk és őt szidjuk mert nem tudjuk a teljes sztorit csak a te oldaladat amiben őt feketited be.

2015. máj. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!