Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Nektek mik azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Nektek mik azok a főbb tulajdonságok, amiktől vonzónak találtok egy férfit? (külső is és belső is; minél több dolgot írtok annál jobb)

Figyelt kérdés
Csak ellenőrzésképpen, hogy milyen lehetek a listátok alapján. :)
2016. máj. 18. 13:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

Külsõleg igazából mindegy. Legyen ápolt, férfias, adjon magára de nem kell,hogy drága ruhákban villogjon. Az se hátrány ha nálam kevesebbet költ fodrászra meg szépészeti cikkekre.

Belsõleg legyen intelligens, humoros, ambíciózus, figyelmes, határozott, hûséges, családcentrikus és kitartó

2016. máj. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem azon múlik az önbizalma, hogy én vagy mások milyennek ítélik meg. Nők és férfiak is tévesen erre úgy tekintenek, mintha a nőknek a "bunkók" kellenének, akik nincsenek tekintettel másokra.


Ha nem azért jófej másokkal, hogy a bugyijukba férkőzzön, vagy hogy kapjon valamit, hanem mert egyszerűen jó ember.


Ha direkt, őszinte, nem csak másokkal de önmagával szemben is. Nem baj, ha kicsit bárdolatlan a stílusa.


Ha nem becsüli le magát.


Külsőleg: Legyen nálam magasabb (170+ centi), ne kopaszodjon hátul, ne legyen túl vékony vagy nagyon elhízott, viszonylag szimmetrikus arc, ápolt külső, rendben lévő fogak, egyszerű/elegáns öltözködés, jó illat.

2016. máj. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%

Külső:

- hosszú barna haj (imádom) /szőke vagy kopasz abszolút kizárva/

- metál stílus

- zöld szem

- széles váll, hát

- izom, de nem gyúrós szinten

- 175-185 cm magasság

- csókos száj (a vékony vonalszájat utálom)


Belső:

- hasonló érdeklődési kör

- hűségesség

- visszafogottság

- szellemiség

- intelligencia

- tisztelet, becsület

- segítőkészség

- barátságos jellem

- türelmes

- ambiciózus

- jég hátán is megél és feltalálja magát típus

- függőségektől mentesség (pár, szenvedélyek...stb.)


Egyelőre ennyi jutott így hirtelen az eszembe. 31/nő

2016. máj. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

1# azok szerintem megvannak :)

2# nem függök mások véleményétől, de azért nem mindegy, hogy kapsz e pozitív visszajelzést a környezetedtől; nyilván én is szebb/feldobott napokra vágyom, nem lehangoltakra

Általában nem kedveskedek anélkül, hogy ne kapnék vissza valamit, mert ha azt tenném Én lennék kihasználva. (viszont tisztelettudó ember vagyok)

A többi nagyjából megvan.


Köszi az eddigi válaszokat! :)

2016. máj. 18. 14:17
 5/19 A kérdező kommentje:

3# Az külsőre nagyon nem én vagyok; pár dolog stimmel, de nem :D

A belső viszont elég univerzális, oda talán beillek én is. :)

2016. máj. 18. 14:20
 6/19 anonim ***** válasza:

4-es

Valószínűleg akkor mi nem jönnénk ki, én rendszeresen önkénteskedek, rendszeresen átadom a helyem stb

Kihasználni csak azt lehet, akinek ez megerőltetés.


A visszajelzés tud értékes lenni, de hogy mit csinálsz vele, az rajtad múlik. Ha tudod magadról, hogy értékes ember vagy, akkor nem hallgatsz a lehúzó kritikákra. Ha nem tudod, akkor meg először magadban kell elrendezni.

2016. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Külső, ami elengedhetetlen:

- Ne legyen elhízott (nem azt jelenti, hogy semmi súlyfeleslege nem lehet, de van egy határ)

- nálam max. 10 centivel alacsonyabb, max. 15 centivel magasabb, így tudom kényelmesen érezni magam.

- ápolt, magára igényes


Ami plusz, de nem feltétel:

- elegáns öltözködés

- tetoválás

- szálkás izomzat


Belsőre elengedhetetlen:

- ambíciozus (mindegy, hogy munka, hobbi, stb., de legyen valamihez elkötelezett, és akarjon minél jobb lenni)

- intelligens és okos

- kedves, gyengéd

- szeressen főzni, és ne gondolja, hogy a házimunka csak az én dolgom

- szeresse a kutyákat

- legyen nyitott új dolgokra, programokra

- kommunikáljon rendesen és legyen őszinte


Ami plusz., de nem követelmény... Ebből sok van :)

2016. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

oh, jókat írtok :)

a kutya, nyitottság, arcszőrzet, tetoválás nekem is mind bejön

(és nekem a szőkék és a kopaszok is tetszenek, sőt, ők tetszenek igazán)

2016. máj. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem önkénteskedem, de átadom a helyem, ha olyan van. Segítőkész vagyok olyan helyzetekben, ahol nem a másik kihasználása a cél.

Csak a lányoknál úgy tapasztaltam, hogy sokszor van olyan, hogy beszélni szeretnének valakivel, tanácsokat kérnek, törődést várnak el; aztán visszafele semmi...

Hát ezt nem!

A visszajelzésről meg biztos vagyok abban, hogy te még nem éltél át olyan élethelyzeteket, amikor nem kaptál semmilyen pozitív visszajelzést a környezetedtől.

2016. máj. 18. 14:36
 10/19 anonim ***** válasza:
65%

Most kb. csak azt mondhatom el, ami nekem fontos, hogy legyen, de alapvetően a kisugárzás dönt el mindent... azt meg nem lehet körbeírni, hogy milyen legyen... (még mielőtt vki elkezdené, nem, nem azt mondom virágnyelven, hogy nézzen ki, úgy mint egy Calvin Klein modell Brad Pitt arcával, csak nem merem bevallani :D... tényleg kell az, hogy megfogjon, legyen benne vmi megragadó).


Külső:

- nálam pár centivel magasabb (157 centi vagyok, annyira nem nehéz)

- szép szemek (ha értelmet is tükröznek, pluszpont)

- rövid, karbantartott, nem túlzottan divatos/menő haj

- rendben tartott arcszőrzet (csak akkor legyen borostája vagy szakálla, ha rendben tartja és jól áll neki

- ápoltság (alap ápoltságra értem, szóval nem zsíros haj, jó fogak, ápolt bőr, tiszta és nem gyűrött, lyukas ruhák, méretéhez passzoló ruhák, tud alkalomhoz illően öltözni)

- testesebb, mackósabb testalkat előny

- mosolygós és szép vagy kedves a mosolya


belső:

- nagyon gyorsan vág az esze

- humoros

- van benne némi művészi hajlam, vagy lehet róla kultúráról beszélni

- határozott, férfias kiállású

- de gyengéd és figyelmes is tud lenni (nem palotapincsi meg nyálas)

- hűséges

- intelligens, tájékozott, olvasott

- vannak saját meglátásai, véleménye, saját hobbijai

- legyen kicsit kalandvágyó, szeressen kimozdulni, új dolgokat megismerni

2016. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!