Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, aki egyáltalán nem hibáztatja magát, amiért még sosem volt barátnője/pasija?

Figyelt kérdés
Kérlek indokot is írjatok a kommentjeitek/véleményeitek mellé! Mi az a kizáró ok, ami eddig lehetetlenné tette számotokra, hogy barátnőtök/pasitok legyen? Írjátok meg a nemet és a kort is, légyszi.

2016. máj. 15. 10:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Te mért nem írtál nemet és kort?
2016. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Aki ezt gondolja az egészen biztos,hogy tévedésben van.
2016. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
A legjobb oldalon kérdezed, az önsajnáltató oldalon.
2016. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hja, én nem hibáztatom magam, nekem azért nem volt komoly kapcsolatom, mert csak olyan lánnyal jönnék így össze, akiért tényleg odavagyok. Ilyenből eddig nagyon kevéssel találkoztam azok meg párban voltak. Csak azért, h párban legyek, nem fogok összejönni akárkivel, fölöslegesen ne raboljuk egymás idejét. 24/F
2016. máj. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#1: 24/f és szűz

Indokom: Gyakorlatilag egy 12 évesnek megfelelő a testalkatom (jóképű sem vagyok) és a csontozatom is elég gyenge, szóval a kondizás sem segített, csak 2-3 kilót felszedni, de ízületi problémák miatt abba is kellett hagynom. Várok még további válaszokat!

2016. máj. 15. 11:21
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Van itt olyan, aki nem másokat okol azért, amiért még nem volt párkapcsolata?
2016. máj. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, voltál már szakembernél az egészségügyi és fejlődési problémáid miatt? Nem rosszindulatból kérdezem, csak hogy nézték-e már, miért van ez így nálad, és van-e olyan célirányos módszer, amivel lehetne segíteni. 24 évesen olyan ízületi gondok, amik miatt nem sportolhatsz, az önmagában is nagy probléma.
2016. máj. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hibáztatom sem maga, sem a nőket, azért mert nem volt még kapcsolatom. Egész életemben jól el voltam egyedül, csapatjátékokat sosem szerettem. Középsuliban olyan osztályom volt 6 évig amiben 2 lány volt, többi osztályt nem is láttuk, mert mi szakmai osztályként teljesen más épületben voltunk a fő épülettől 3km-re. Többi szakmai osztály felettünk meg alattunk is 98%ban fiúkból állt.


Melóhelyre dolgozni jártam, és nem haverkodni. Ha nem volt elég a pénz, akkor léptem tovább, nem igen érdekel,t hogy marasztalni próbáltak vagy sem. Most egyedül dolgozom itthonról.


Elmúlt 9-10 év alatt nem volt amúgy se olyan csaj, akire a mai napig emlékeznék, annyira megfogott volna.


Összességében egyáltalán nem bánom, hogy ez kimaradt az életemből.


27F

2016. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#7: A háziorvosom szerint ilyen az alkatom és az úszást javasolta, ami önmagában nem megoldás, mert az nem normális, hogy nem tudok kondizni az ízületeim miatt, egyébként sosem segített nekem senki, szóval még csak azt sem tudom, hogy milyen orvoshoz forduljak a problémámmal. Sőt azt is megkockáztatom, hogy anno növekedési hormonhiányom volt, mert csak ~170-re nőttem. Jó lenne egy utólagos teljes körű kivizsgálás, de sajnos nincs aki segítsen.
2016. máj. 15. 11:46
 10/18 anonim ***** válasza:
Kérd meg a háziorvosodat, hogy szeretnéd, ha alaposabban kivizsgálnának, ha te ebbe nem nyugszol bele, ahogy ő elintézte. Az 50+ anyámnak, aki elhízott, jogosan vannak gondjai az ízületeivel, de egy huszonévesnél még rugalmasabbnak kellene lennie a szervezetnek. Több oka is lehet a problémádnak, azért a 170cm még nem is tekinthető problémának, de ha most elengeded magad, azt az egészséged bánja hosszú távon. Ha most észrevesznek valamit, amin tudnak segíteni, sokkal egyszerűbb, mint később.
2016. máj. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!