Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyannal aki rágja a körmét?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 07:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Elég undorító szokás.. de én is rágom :/ ha műkörmöm van akkor nem.

Van párom és jön az első babánk úgy hogy nem gátolta ez a páromat :)

21/N

2016. máj. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is rágom bár nagy erőkkel próbálok leszokni. Nekem is van párom szóval kivitelezhető.

20/l

2016. máj. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az elfojtott aggresszio jele, messzirol kerulom az ilyeneket.
2016. máj. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1 vagyok.. kicsit stresszes az eletem de sosem voltam agressziv.. es kesztetest sem erzek erre ugy hogy nem minden esetben az :) lehet eleted szerelme is ragni fogja a kormet es te emiatt ne lennel vele? :) nagy butasag.. de te tudod :)
2016. máj. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én mindig elképedek, amikor jólöltözött, ápolt nőket (vagy férfiakat) látok körmöt rágni. Nekem ez egyszinten van az orrtúrással. Gusztustalan, hányingert keltő.
2016. máj. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem szép és vonzó dolog, de párválasztásnál ez egy sokadik szempont, és nem döntő.

Vannak sokkal lényegesebb tulajdonságok, szokások stb.

2016. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én bizony kórosan megszállott körömrágó vagyok, de ez nem akadályozott az ismerkedésben/kapcsolataimban :D


biztos van pár olyan elborult elme, akinek múlhat ennyin, hogy összejönnek-e veled, de értük azt mondom, nem is kár :D

2016. máj. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Régen nagyon durván rágtam a körmömet, most már ritkábban (sajnos elég gyengék a körmeim, törnek, és inkább piszkálom őket, de néha foggal igazítok rajtuk reflexből)... most műkörmöt fogok tettetni, hogy szép erős körmeim legyenek. Amúgy meg engem nem zavarna, ha a másik rágná a körmét, nem tartom annyira nagyon undorító dolognak.
2016. máj. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok, de utálom ha valaki előttem csinálja, felfordul tőle a gyomrom.
2016. máj. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is rágom, valamiért megszoktam és zavarna ha nem rágnám. :D Nem igazán értem miért olyan nagy dolog ez, hogy valakit a párválasztásban befolyásoljon.
2016. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!