Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég komoly kérdés így estére,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég komoly kérdés így estére, de azért felteszem. Összejönnétek-e olyannal, vagy ha már kapcsolatba derült ki otthagynátok azt aki már ölt embert?

Figyelt kérdés

Pl:

1.Gondatlanságból balesetet okozott.

2.Önhibáján kívül történt egy baleset amiben meghalt valaki.

3.Önvédelemből tette, esetleg betörtek hozzá és akkor történt az incidens.

4.A legutolsó, hogy bosszúból tette vagy készakarva.


Minden pontra írjátok meg, hogy mi lenne.


2016. jan. 27. 01:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1. attól függ, milyen baleset.

2., 3. igen.

4. attól függ, mit követett el a másik...

2016. jan. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

mindegyikre nem a valaszom


az emberoles iszonyatosan megserti az elkoveto lelket


nekem ilyen serult ember nem kell, van eleg bajom magammal, nemhogy meg ossze is jojjek egy nalam serultebb valakivel... bocsi :(

2016. jan. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1 - nem fér bele

2 - belefér (nem ítélkezhetek olyanért, amiről nem tehet)

3 - határeset, helyzettől függ, mennyire volt szükség rá

4 - nem fér bele


(Az, hogy az összejövés előtt vagy után derül ki, az nem elég nagy különbség ahhoz, hogy a döntésem különbözzön, de elég karakán ember vagyok. Lehet hogy más szerelmesen többet elnéz, én nem.) 22N

2016. jan. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

1. Ez szituációtól függ. Pl. ha ittasan vezetett, vagy menőzött az úton a verdával akkor nem, nem jönnék össze, de nem tudom hogy otthagynám-e.


2. Ha valakinek önhibáján kívül történik egy baleset amiben meghal valaki, az nagyon nem meríti ki az emberölés fogalmát.


3. Önvédelem, nyilván nem lenne probléma.


4. Hát attól függ hogy kit ölt meg és mi okból. Pl. ha rendőr és szolgálatteljesítés közben történt az nem gond. Vagy ha valaki megöli valamelyik családtagját, mire ő hirtelen felindulásból végez vele, akkor sem lenne gond. Meg van még pár ilyen eset.

2016. jan. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen az osszesre, de csak akkor, ha nem ult bortonben.

N

2016. jan. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1. Attól függ.

2. Nem kizáró ok.

3. Ha nem ölni akart, csak véletlen történt, miközben védte magát, vagy rákényszerült, különben ő hal meg, és nem volt más lehetősége, akkor még oké.

4. Szintén attól függ. Biztos fura vagyok, hogy nem vágom rá, hogy nem, de biztos van az az indok, amit megértenék. Persze 95%-ra mondom, hogy nem, de azért meg nem esküdök rá, főleg ha tényleg bele vagyok zúgva, és ennek ellenére egyébként nem egy "hirtelen ember" vagy olyan aki élvezetből csinálja, és meg lehet bízni benne. Bár lehet mikor szakításra fordulna a dolog, nagy szarban lennék...

2016. jan. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A 4-es kizáró ok,pszichopatával,szociopatával nem,ez egyértelmű.

A többi attól függ.

Nem mindegy,hogy részegen,belőve elütött valakit,vagy egy részeg ugrott ki elé az útra.

Önvédelem,pedig önvédelem,ha máshogy nem tudta magát megvédeni,hát ez van.

2016. jan. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1: nem igazán tudnék bízni benne ezután, sosem mernék mellé beülni az autóba. valóban nem mindegy, hogy mit jelent, mert végülis, ennek számítják asszem azt is, ha egy autó mögül kiugrik eléd egy gyalogos, akit nem láttál, de ezek szerintem relatíve ritkán végződnek halállal.


2. szerintem ez az egyetlen eset, amikor amondó vagyok, hogy igen, de ezt is csak fenntartásokkal. jogosan vagy sem, biztos, hogy egy ép lelkű ember magát hibáztatná ilyen esetben is (érted, ha egy autóbaleset túlélőinek is bűntudata van, akik a hátsó ülésben ültek, akkor valaki, aki MIATT történt, mit érezhet?), és az biztos, hogy nem tenne jót egy hosszú távú kapcsolatnak. de ha látom benne a potenciált, akkor megpróbálnék segíteni neki, és ha javul a helyzet, akkor emiatt nem változna a hozzáállásom.


3. ha betörnek hozzám, és nekiállnak a konyhában kergetni, lehet, hogy én is előrántanám a nagykést, de nem tudom, hogy lenne-e bennem annyi hidegvér, hogy egy vágással megöljek valakit, hiába, hogy az életem fenyegeti. a menekülés megoldható egyéb módokon is (nyilván nem jár a támadó sértetlenül, de na). összevagdoshatod az embert úgy is, hogy ne tudjon támadni, de közben ne is haljon meg. filmekben nagyon menő, amikor az ember végső kétségbeesésében egy jól irányzott mozdulattal leszúrja a támadóját, a valóságban én nem tudnék ezzel együtt élni.


4. esélytelen. mármint, én is el tudok képzelni olyan szcenáriót, hogy a bosszú vezérel és egy kővel pépesre verem annak a mocsoknak a fejét, aki mondjuk szexuálisan (vagy csak simán) bántalmazta a négy éves kislányom, de ezt is inkább hirtelen haragból tudom elképzelni, amikor mondjuk éppen látom az eset közben. utólag már lenyugodnék annyira, hogy ne menjek utána, a törvényre bíznám a dolgot.

2016. jan. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy az első esetben mindenki közúti balesetre reagál, pedig ezer más módon lehet megölni valakit gondatlanságból.
2016. jan. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha baleset volt és a szándékosság kizárható,akkor igen. Ha gondatlanságból tette akkor a körülmények pontos ismeretében erősen meggondolnám, de lehetségesnek tartanám. Szándékosság esetén kizárt!!!


Szóval

1.igen (kivéve ha ittasan avagy kábszeresen vezetett)

2.igen

3.nem (kizárólag akkor ha megsérült és az életét védte)

4.nem


37F

2016. jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!