Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azokat kérdezem, akik fent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat kérdezem, akik fent vannak a Badoo-n, és szokták "tetszikelni" mások profilját, ti vártok valami visszajelzést a másiktól, akire csak rányomjátok, hogy tetszik? Az ilyeneknek írtok is, vagy úgy gondoljátok, hogy egy "tetszik" elég?

Figyelt kérdés
Én időtöltési, csevegési céllal (ezt is jelöltem be) fent vagyok az oldalon, nem megyek fel minden nap, de kapom a tetszéseket, de nem tudom megnézni, kik kattintottak, mert az fizetős szolgáltatása az oldalnak, hogy megnézzem, és felmerült bennem, hogy vajon ezek az emberek várnak valami reakciót, ennyiből, mert írni egy sem ír, vagy csak úgy elkattintgatnak az oldalon? Ha valaki ír, azt látom, és válaszolni is tudok, meg szoktam is, de ha valaki nem ír, csak nyomkodja a tetszik gombot, azzal nem tudok mit kezdeni. Mostanában nincs sok időm fent lenni, pár hete volt, hogy beszélgettem pár emberrel, most csak felnézegetek, történt-e valami, míg nem jártam ott, de csak ennyit látok, aztán ki is lépek és megyek pihenni.
2016. máj. 19. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Amikor még annak idején használtam az oldalt, ez úgy működött, hogy ha mind ketten a tetszikre nyomtok, akkor megjelentetek egymásnál. Szóval szerintem ha van időd, játssz ezzel a "játékkal" és nyomogasd a tetszik nem tetszik gombokat. Lehet pont így találsz rá a párodra :)
2016. máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én néha beregisztrálok, ha az önbizalmam nagyon a béka segge alatt van már. Tegnap is így tettem, jött is három tetszik. Nem akarok csevegni senkivel egyébként, csak önbizalmat építek. Amúgy meg tudod nézni, hogy ki tetszikelt, ha játszol azzal a játékkal. Ott ki fogja adni azt, aki betetszikelt. A homályos kés alapján ki lehet találni.
2016. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem társkeresés miatt vagyok fent, úgyhogy nem akarok ezzel a játékkal játszai. Előbb-utóbb persze lehet, hogy kihozna valami találatot, de nem ez érdekel. Ha meg akarom nézni azt a listát, kik nyomtak épp tetsziket, akkor kéri, hogy fizessek, van nem tudom, hány csomag, és többféle fizetési lehetőség.

Nem tudom, hogy akik csak tetszikelnek, azok csak szórakozásból játszanak ezzel, vagy többet is akarnak és azt hiszik, hogy a másik látja, de írni már nem ragadnak billentyűt?

2016. máj. 19. 12:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Én se játszok vele. Megnézem a homályos képen, hogy kik lájkoltak, és mindenkire nemet nyomok, aki nem hasonlít a homályos képen lévőre. Kiírja még azt is, hogy hány képet rakott fel, ha nem lennél biztos benne. Én így simán megnézem azokat, akik tetszikeltek.
2016. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!