Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes társkeresőn (badoo,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresőn (badoo, tinder, . ) hogyan kezdtek meg egy beszélgetést?

Figyelt kérdés
Az első üzenetre gondolok. A legtöbb lány egy egyszerű sziára nem válaszol. Mivel lehetne megindítani egy beszélgetést?
2016. máj. 15. 22:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%
Ha szimpatikus vagy nekik, akkor a sziára is válaszolnak, ha nem, akkor a legjobb és legfrappánsabb üzenetre sem.
2016. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Pedig az egyszerü szia az amire van esélyed hogy válaszol a végén egy smiley-val esetleg hozzád írod hogy: hogy vagy? :), akármilyen a szöveged 10/9 fiunak nem írnak vissza mer túljelentkezés van, van rajtad kívül 80 üzenete hasonló, a külsőd dönt egyedül.
2016. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Szeretnék megpróbálkozni vele, de nem tudok beszélgetést kezdeményezni. Ha esetleg sikerül elkezdeni, akkor már nincs baj, de nem tudom elkezdeni. Valami tipp, aki ismerkedik neten?
2016. máj. 15. 22:21
 4/36 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen mindegy mit írsz, egy k_rva választ nem fogsz kapni xD
2016. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
47%
Mondom első szöveg megkérdezed hogy van, aztán mond valamit, teis megmondod, aztán kérdezel alapvető témákat, meg hogy milyen napja volt e
2016. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
34%
De alapvető, hogy tökéletesnek kell lenned a külső 99% és csak a legelittebb fiuknak hajlandóan ezek a csitri pitsák visszaírni, és mutasdd hogy van lóvéd, menő kép, ruha, ezeket csak megkúrni érdemes, amelyik kiírja hogy kapcsolatot akar az hazudik,...
2016. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
45%

Ha nekem egy pasi csak egy egyszerű sziát vágna oda, nem válaszolnék.

És tudod miért?

Mert ez sablonos és ettől többre lenne szükség, ezzel nem kelted fel a másik érdeklődését, hogy miért is írtál rá.

Odadobsz egy nesze sziát és arra vársz, hogy írjon is vissza? Hahahaha.. nagyon vicces.

2016. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
18%
Többet nem érdemelnek ezek, ugyis szarnak a pofádra, összevissza szivatnak és lekopnak meg 80 másik pasival dumálnak, szted miafaszt kéne írnia legelső szónak vkinek? Első lépés köszönsz neki, ha érdekled úgyis köszön, amelyik meg ilyen pitsa h beleköt a kezdőszövegbe azmeg maradjon egyedül.
2016. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
5%

Ehhez mit szóltok?

"Szia, szimpatikusnak tűntél. Volna kedved beszélgetni velem?"

2016. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Első körben én csak olyanra írnék rá, akinek pár szónál több van a profilján. Ha pedig normálisan megírta a profilját, akkor valami fogást lehet rajta találni és azzal jól lehet kezdeményezni.


Múltkor például egy lánynál láttam, hogy szeret főzőcskézni és imád muffinokat sütni. Ott például simán rákérdeztem volna, hogy csinálna-e nekem és ha igen, akkor milyent. Ha bejött a csali, akkor utána magától folyik a beszélgetés.


Olyanra viszont nem áldoznék egy percet sem az időmből, akinél nincs egy normális profil megírva, mert akkor azt feltételezem, hogy nagy ívben tojik a netes ismerkedésre.

2016. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!