Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a baj, vagy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, vagy nagyon válogatnák, hogy 28 éves átlagos nőként csak egy 2 éves kapcsolatom volt eddig?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok és még alig volt párkapcsolatom, pedig nem mondanak csúnyának, sőt..., de szerintem átlagos vagyok.

Amit elvárok egy férfitől, az az hogy kedves, aranyos, értelmes, intelligens legyen, ha humoros az bónusz.

Külsőbe annyi lenne az elvárásom, hogy ne legyen nagyon kövér, tehát magasság vagy vékonyság és arc nem számít.

Amit nem bírok az a macsó alfa férfiak, azoktól kirázz a hideg. Barátnőm szerint nagyon válogatok, mert a legtöbb pasi bunkó, mert az van elterjedve, hogy a nőknek olyan pasik kellenek. Illetve a legtöbb a pénzükkel jön, na attól aztán hányok.

Ami még talán hiba hogy interneten nem ismerkedem, mert szerintem egy fertő.


Tényleg ilyen nehéz egy nőnek, ha komoly kapcsolatot szeretne egy ilyen férfitől?


2016. máj. 19. 16:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
* válogatnék
2016. máj. 19. 16:18
 2/12 anonim ***** válasza:
24%

Hadd súgjak meg valamit:

sok nő írja ezt a kedves, aranyos, megbízható, intelligens, humoros és társai tulajdonságokat, azonban, ha mindez elég lenne, egy rakás férfi lenne boldog kapcsolatban. Ne felejtsd el hozzárakni azt, hogy küllemre teljesen varázsoljon el. :)

2016. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nézd interneten ismerkedni, egy olyan áldozat, amit megéri meghozni mert lehet pont ott talál rád a boldogság. Tele van idiótákkal, de vannak még csodák, ott ismertem meg a barátnőmet is aki egy tündér :)

Régen még a szüleink idejében se mindenki személyesen ismerkedett, akkoriban meg ilyen irodákban lehetett házasság céljából embereket keresni és válogatni.


Szerintem többfelé nyitni nem azt jelenti, hogy elkeseredettek vagyunk, vagy nem kellünk valakinek és mindent megragadunk. Többfelé nyitni csak annyit tesz, hogy mindent megteszünk azért, hogy ránk találhasson az igazi :)

2016. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Az csak a véletlen műve lehet, hogy egy huncut betűt sem írsz arról, mit tudsz nyújtani egy párkapcsolatban, csak egy jó hosszú listát arról, milyen elvárásaid vannak. Általában ott kezdődnek a bajok, amikor a nők úgy gondolják, pusztán a létezésük elegendő ahhoz, hogy ők válogathassanak a jobbnál-jobb jelentkező közül.
2016. máj. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azzal nem értek egyet, hogy az internet egy fertő. Sok normális ember is használja, nem csak idióták.

A kinézet meg hát igen, nagyon is számít nőknél. Nekem vékony srácként nagyon fontos, hogy a leendő párom is az legyen.

2016. máj. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
fura ilyenből rengeteg szaladgál az utcán, és mind azt várja h egy ilyen nővel összejöhessen
2016. máj. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Készülj fel a privát levelek özönére!

Például én is szívesen megtudnék többet rólad, de kijelentetted, hogy nem ismerkedsz interneten.

2016. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kihagytad, hogy határozott, férfias, kezdeményező viselkedése legyen még a felsoroltak mellé. Na ilyen már nem sok van, mivel részben ütik egymást a tulajdonságok. Eléggé érdekesnek tartom azt is, hogy az arc nem számít, mert nagyon is szokott általában.
2016. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Fene tudja kérdező, de én sok sikert kívánok neked!

Azért 28 évesen ne vidd túlzásba a válogatást.

2016. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pedig manapság az internet pont egy nagyszerű eszköz arra, hogy ismerkedjen valaki. Főleg ha nem nagyon jársz el munka mellett szórakozni.
2016. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!