Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos kedves aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos kedves aranyos visszafogott lány válogathat a férfiak között viszont egy ugyan ilyen férfi örülhet ha legalább egy nőhöz juthat?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 07:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van benne igazság,de alapvetően a férfi is legyen olyan csak legyen határozott férfias emelett...
2016. máj. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. "Emellett"...... Miért adjon többet egy férfi mint egy nő egy kapcsolatban?
2016. máj. 19. 07:39
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Egy visszafogott lany sem valogathat az alfa himek kozott. Persze megdugjak ha keri, de kapcsolatot csak a masodrendu pasik akarnak tole.
2016. máj. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én mint átlagos kedves, aranyos, visszafogott nő úgy 20 éves koromban jött a férfi, aki vette a fáradságot és megismert, elfogadott (bár a kapcsolatfelvételt én kezdeményeztem).


Tudom, hogy az embernek mindig a saját sara fáj, de a nőknek sem könnyebb a párkeresés, ha olyan férfit keresnek, akivel kölcsönösen szerethetik és tisztelhetik egymást, egy tartós párkapcsolatban.


Szóval egy normál visszafogott lány sem válogathat a férfiak között, mert kevés a férfi, akinek feltűnik és ha feltűnik akkor kezdeményez valamilyen szinten.

2016. máj. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Már megint????
2016. máj. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És miért nem vagy megelégedve azzal az egy nővel? Ha kialakul azzal az egy nővel a kölcsönös szimpátia és a barátság, sokkal jobb hosszabb távon akármennyi nőnél, hidd el!
2016. máj. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
#4: Azért ez nem ugyanaz. A múltkor is volt hasonló kérdés és ott is a legtöbb szürke kisegér lány légkésőbb 20 éves koráig tuti talált valakit. Férfiak között meg van egy rakás 30-on felüli akinek szintén nem jött össze. Szóval mielőtt nagyon odelennél hogy 20 éves korodig kellett várni, javaslom hogy képzeld el milyen lehet ha erre még ráhúztál volna egy laza 10 évet.
2016. máj. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az hülyeség, hogy válogathat közülük. Ha csak dugni akarna, talán. De kapcsolatra a pasasok nagy része is egy bizonyos korig alapvetően a harsány és tömegízlés-skálán min. 8-9-es csajokat keresi... vagy az van még, hogy az átlagos csaj alatt azt érti, aki szép, kedves, bájos, ápolt, jól öltözik, jó az alakja, csak épp nem fitogtatja, mint az önjelölt topmodellek.


Én picit átlag alatt vagyok nőként, normálisan életemben összesen 2 srác érdeklődött irántam (jó, azt nem tudom, beleszámolni, ha vki arra vár, hogy egy félmosolyára én ugorjak meg ha vki megkérdezi az időt az utcán, aztán ha megmondom neki, elkódorog... mert ebből nem tudom kitalálni, hogy szeretne tőlem vmit), az egyikről 2 percen belül kiderült, hogy perverz, és ő sem biztos komoly kapcsolatot akart volna. Ilyen alkesz papik meg csövesek, éjfélkor negédesen bájolgó és dugásra invitáló fazon meg közös nyelvet nem beszélő arab voltak itt, próbálkoztak dugásra, de könyörgöm... ha egyszer nekem nem kell az érzelmek nélküli dugás... persze, ha vkinek az fontos, és még azt sem kapja meg, az szar érzés, biztos, de na...


Egyébként azt mondom, hogy ha vki az itt felsorolt tulajdonságokon kívül férfiak közül nem görcsöl és mellé még pluszban fel tud mutatni vmit (lássuk be, kedvesnek lenni nem egy ritka dolog), pl. nagyon jó humort, tájékozottságot, határozott fellépést, akkor sztem a férfiaknál sem veszett a dolog, ha tudja, hol érdemes és hol nem érdemes keresgélni. Vannak adonisznak épp nem mondható ismerőseim, akik nem is kőgazdagok, nem is bunkók, és mégis folyamatosan van barátnőjük.

2016. máj. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A férfitól határozottságot várnak el, a nőtől meg inkább szépséget, és az látszik. Szóval a férfi tudja, hogy kihez menjen oda, a nőnek meg beszélgetnie kell hozzá.
2016. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Irritál a nőhöz jut kifejezés. Ez olyan, mintha anyagi javakról beszélnél.

Ez majdnem olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy miért nem tetszenek a nőknek azok a férfiak, akiknek aránylag nagy mellük van, ha a férfiak nagylelkűen elfogadják még így is a nőket.

2016. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!