Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom, ti hogy vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de komolyan azt érzem a nőkön, hogy a hagyományos, hetero, normális érdeklődésű XY kromoszómás, csak nők iránt érdeklődő férfi az tényleg unalmas?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 16:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen körökben mozogsz. Javaslom, ne swinger klubokban ismerkedj.
2016. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ma már ha nem "kísérleteztél", "voltak más élményeid", ha nem vagy kicsit sem bi-,transz-,a-,pan-,stb. gender, akkor te valami őskövületnek számítasz, akikre max a nagyi gerjedt még a két VH között?
2016. máj. 19. 16:47
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem unalmas, de ha semmi elképzelése, vagy hobbija nincsen és nem képes döntést hozni az már igen. A nõk barátnõk akarnak lenni nem óvónénik
2016. máj. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejönnek az olyan pasik, akik irántam érdeklődnek. A többi nem érdekel. :D


Én a társkeresésnél a buli, pia, drog, dohányzás hiányát éreztem mindig cikinek magamon...

2016. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Titusztitusz ***** válasza:
85%
Ha így van a dolog, ahogy írod,(Ezt a jelenséget mondjuk én még nem tapasztaltam eddig...)akkor az nem azért van, amit leírtál a kissé hosszadalmas kérdésedben, hanem azért van, mert az olyan figurák akik "unalmasak", azok tényleg unalmasak...Ennyi lehet a lényeg...
2016. máj. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
nem a nők hibája ha unalmasnak tartod magad
2016. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

igen, unalmas, tök8 hogy mi a hobbid.


tapasztalom a saját bőrömön, nem vagy gazdag, jómódú, akkor észre sem fognak venni.

2016. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
En ilyet meg nem vettem eszre.
2016. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

Ilyenről még életemben nem hallottam. Nekem nagyon nem jön be, ha egy pasi nem férfias. Mármint a világon semmi bajom a meleg, bi, stb emberekkel, legyenek boldogok, engem az se zavar ha látom, de nem tetszenek, kizárólag heteró pasi érdekel párkapcsolat szempontjából, minek érdekelne másmilyen? :D

Amúgy mi számít "normális érdeklődésű" férfinak szerinted?

2016. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%

Én ilyenről még nem hallottam. A lányok elég nagy része szintén nem elfogadó.

Nálam viszont az feltétel egy komoly kapcsolatnál hogy az általad felsoroltakat mind elfogadja és ne utálkozzon/undorodjon.

2016. máj. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!