Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Anyós nem jön el az esküvőmre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyós nem jön el az esküvőmre, ha nem hagyományos ruhát viselek! Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem sok nőnek tetszik a rövid esküvői ruha, de próbáltam hosszúakat és mivel alacsony vagyok iszonyatosan összenyomnak. 160 cm vagy és 48 kiló. Formásak a lábaim ( sportolok) így nem is állnak bénán.

Megmutatom, hogy melyikek közül fogok választani:


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


Szívesen veszem, ah megírjátok nektek melyik tetszik illetve melyik nem és miért.

És mit kezdjek anyóssal? Férjem szerint lehet, hogy engednem kéne, szerintem meg nem hiszen ez nem az anyós napja!


2011. júl. 2. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 A kérdező kommentje:
vagy= vagyok*
2011. júl. 2. 14:44
 2/71 anonim ***** válasza:
71%

ruhában az első és a második tetszik:) a többi ronda(bocs,de nekem ez a véleményem)

úgy látszik igen kötekedős anyóssal látott el a sors

egyetértek veled ez nem az ő napja olyan ruhát választasz ami neked tetszik

ha nem megy el(amit kétlek szerintem csak makacs)így járt

kimarad a családi eseményből

14)L

2011. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
79%

ne engedj, ez a te napod.

kicsit fura, h rövid ruhát szeretnél, mert még nem terjedt el annyira de ha neked ez tetszik, akkor miért ne?

Nekem a második tetszik a legjobban, de mindegyik szép :D

hajrá :)

2011. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
25%
ah=?
2011. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
82%
Az első a legjobb,a többi egyáltalán nem tetszik.
2011. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 A kérdező kommentje:
ah=ha
2011. júl. 2. 14:50
 7/71 anonim ***** válasza:
87%

Nehogy engedj neki!

Ez a ti napotok! Te pedig olyan ruhát viselj ami neked tetszik. Ha nem akar, nem megy el.

A párodtól én azt várnám el, h melletted álljon. Az anyósnak ennek semmi köze!!!

2011. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim válasza:
84%
hány éves vagy, elárulod?:) egyébként szerintem a másodikat válaszd, de nagyon vagány mind! vedd csak fel! ha meg nem megy el az anyósod, hát majd bánhatja. :)
2011. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
48%
mi az hogy csak az ő napja? a férfié nem? DE! amúgy pedig kompromisszumot kéne kötnöd az anyóssal!
2011. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a 2. és a 4. tetszik :) Szerintem is hagyd rá, nem az ő napja. De szerintem is csak ezt mondja, hogy nem megy el, hátha meggondolod magad a ruhát illetően.
2011. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!