Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért áltatjátok ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért áltatjátok ezzel a fiatalabbakat?

Figyelt kérdés
Mikor felvetődik a kérdés, hogy a nők miért inkább a rosszfiúkat választják, többen elkezdik magyarázni, hogy ez nem is így van, meg hülyeség. Átveritek őket, mert tudjátok jól, hogy ez így van fiatal korban is, meg idősebb korban is. És nem...nemcsak a idióta luvnyák választanak így. Rengeteg értelmes, jóravaló nő is az idiótákra bukik, és mikor erre szeretnének választ kapni, hogy miért, akkor senki nem válaszol értelmesen, csak jön a kerülgetés meg a semmibe beszélés.

2016. máj. 19. 19:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
60%
kérdezi ezt egy kikosarazott férfi :(
2016. máj. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
65%

Nézz már körül, hogy milyen sok "jófiúnak" van párkapcsolata, rendes, normális barátnője.


Na, akkor hogy is van ez? Csak a rosszfiúknak van kapcsolata? Egy nő se áll le rendes hétköznapi srácokkal? Egyéb hazugságok, amik még hirtelen eszedbe jutnak rólunk? (Pl. mindannyian felszínesek vagyunk, mindannyian a gazdagokra bukunk, és a többi és a többi, szemezgess nyugodtan a topicból)

2016. máj. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

#1: Ez hogy jön ide? Nem is rólam van szó. Értő olvasás megy?


#2: Szétnéztem, pont ezért hoztam fel a témát.

2016. máj. 19. 19:18
 4/30 anonim ***** válasza:
38%
Mindjárt kapsz olyan értőolvasást, hogy ott esel össze a gép előtt!
2016. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
45%
Határoljuk már be kérlek, ki a rosszfiú? Utána eldöntöm én olyat választottam vagy sem.
2016. máj. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
41%

Nőként válaszolva a kérdésedre a rosszfiúk izgalmasak. Gondolom rossz fiú alatt azt érted, hogy mindenkit megfektet, aki az útjába kerül nem kímélve ezzel senkit és semmit.

Ezek a fiúk piszok helyesek, sármosak, humorosak. Ezért visz kb minden nőt. Volt 1-2 ilyen fiú az életemben. Hogy miért választjuk mégis őket? Mert bennük van az a bizonyos elérhetetlenség, titokzatosság, hogy küzdeni kell értük ahhoz, hogy engem válasszon a sok közül, hogy én majd úgymond "megszelidítem". De őket lehetetlen megfogni! De mégis tesz az ember 1-2 próbát, hátha mégis.

2016. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
48%
#6nal a pont:)))) mert nekunk is jar! Otthonra nem kene:)
2016. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
78%
Mert az általában "rosszfiúnak" nevezett egyének valószínűleg nagyon magabiztosak és határozottak, jó a kiállásuk. A nőknek ez számít a legjobban és igen inkább választanak egy határozott, de bunkó "rosszfiút", mint egy normális srácot, aki viszont lehet nem felel meg "férfiasság" tekintetében az ideáljuknak.
2016. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
79%

Én a kommenteket jöttem olvasni.....

XD

2016. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
ha ennyire zavar legyél te is rosszfiú gyúrd ki magad vegyél bika nyakláncot meg egy Bmwt aztán alázd a csajokat úgy is az kell nekik nem is a kedves romantikus férfi. az max barátnak kell
2016. máj. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!