Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak az idősebb pasikat vonzom? Mindig megtalálnak a 30 fölötti pasik. A fiatalabbakat nem nagyon vonzom. Eddig egy komoly kapcsolatom volt. Ő is sokkal idősebb volt nálam.17L

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtál semmit magadról, így lehetetlen kikövetkeztetni.
2013. febr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A környezetem szerint szép vagyok, bár én nem így gondolom. Nem szeretek a középpontban lenni. Visszafogottan viselkedek. öltözködök.
2013. febr. 4. 12:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudni, lehet nálad a bibi. Apakomplexus, stb., ...
2013. febr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán túlzottan komolynak tűnsz és nem mernek nálad kezdeményezni a fiatal srácok, de előbb-utóbb lesz majd valaki.
2013. febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

csak küldesz valami jelet, ami miatt őket találod meg.

Pl. apahiány, kislányos, szerencsétlenkedő külső. Ezt neked kell tudnod.

2013. febr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

visszafogott vagy.


15-23 éves kor között van elég sok könnyen kapható csaj, miért próbálkoznának egy nehezen elérhetőnél ?:)

2013. febr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

lehet duci vagy és azért (?)


nekem az is bejön :P

F19

2013. febr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%

azért buknak valakire az idősebb pasik,mert duci??ne már.


én is hasonló cipőben járok, szerintem a koravén gondolkodásom miatt van. Külsőre nem nézek ki többnek a koromnál,sőt talán még fiatalabbnak is néznek néha, de általánosságban véve elmondható,hogy mindig érettebben gondolkodtam a koromnál,és most pl 22 évesen el tudom képzelni hogy gyerekem legyen,de persze előbb a diploma,aztán a gyerek, de szerintem a legtöbb korombeli lánynak nem szerepel a tervei között a családalapítás,mert végül is ráérnek még,és a korombeli srácoknak sem.

Szóval lehet emiatt is, de mondjuk azért is,mert idősebbnek nézel ki,vagy olyan fajta kislányos viselkedésed van,ami vonzza az érett pasikat.

2013. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
Nagy a segged, és az csak az öregebb korosztálynak jön be
2013. febr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!