Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sosem fogok tudni szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fogok tudni szeretni már igazán senkit?

Figyelt kérdés

Több, mint 1,5 év telt el azóta, amióta vége lett egy olyan kapcsolatomnak ahol 3,5 évig bántott az exem és féltem ott hagyni, mert olyan dolgokkal fenyegetett, amiktől rettegtem. De ez mind1 is. Utána megismertem valakit, aki segített az egész mélypontból kilépni. Ha ő is akart volna kapcsolatot, akkor azt hiszem elmondhatom, hogy az egyetlen személy lett volna akibe szerelmes tudtam volna lenni újra. De ő is "eldobott" és maradtunk barátok.

Ennyi idő alatt próbálkoztam, nem is egyszer, randiztam magassal, jóképűvel, alacsonnyal, kevésbé jóképűvel, sportossal, kockával stb, csak mielőtt azt mondanátok csak a külső érdekel.

De nem tudok belé szeretni senkibe. Addig van némi bizsergés még megismerem, az első pár randevú, majd ennyi, elmúlik.

A mérce inkább a megfogó belsőben rejlik, jó persze az is lényeg, hogy azért valahol a külső is tetsszen, de ez már valahol másodlagos szempont.

Mit tegyek? Vagy hol ismerkedjek? Hiányzik, hogy szeressek és szeretve legyen.


2016. máj. 19. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd, én exemet a volt barátja eszméletlen állapotban megerőszakolta ha nem hazudott nekem. Továbbá verte is, utána megismert engem, tenyeremen hordoztam és mindenbe belekötött. Hisztizett, leugatott, kirohanásai voltak, hogy nem szeret stb...

Aztán megszakadt a kapcsolatunk elküldtem én is a jó büdös...

Szóval szerintem ilyen az ha valakiben nyomot hagy egy rossz kapcsolat, szerintem veled nincs ilyen gond, vagyis remélem nem teszed tönkre senkinek majd az életét :)

Az is lehet direkt nem akarsz tudat alatt beleszeretni másba, mert félsz, próbálkozol, de direkt még a jó esetén is visszalépsz.


Mondjuk ez még mindig a jobbik eset, mint amit az exem művelt...

2016. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ittittitt ***** válasza:
biztos tudsz szeretni,miért ne tudnál ?! csak kell hozzá a megfelelő személy.én férfiként bármit megadnák egy olyan nőért aki öszintén tud szeretni,gyerekkoromban volt olyan csak sajnos nem becsültem ,még tudatlan voltam :-p a mai világban igen nehéz öszinte társat találni de nem lehetetlen.
2016. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!