Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a jobb olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb olyan nővel lenni akinek a pénz a fontos vagy inkább az egyedüllét?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 07:14
 1/7 anonim ***** válasza:
A pénz fontos! Cukiságból és aranyosságból hogy fogsz megélni? Kell család, ház, autó, ehhez mindhez pénz kell! És nem azt mondom, hogy a pasi tartsa el, hanem együtt tegyenek meg mindent azért, hogy meglegyen mindenük! Ha szegényebb vagy, de törekszel a jobbra és fiatal vagy, akkor természetesen lehet várni. De ha már 25-30 körüli vagy és nincs saját kialakított életed a szüleiden kívül, nincs saját felépített "várad" (amit a nőknél is figyelembe kell venni, hogy önállóak-e már), akkor nincs miről beszélni!
2016. máj. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Cukiságból és aranyosságból hogy fogsz megélni?


Nagyon tévedsz! Meg lehet élni.

Szüleim nagyon szegények voltak nagyszüleimnél éltek és nagyon kevés dolgot kaptam meg. Mégis megéltünk sőt nagyon boldog gyerekkorom volt mert szeretet volt

2016. máj. 20. 07:22
 3/7 A kérdező kommentje:
1. Csak az ilyen magadfajta lénynek a boldogságot nem a szeretet jelenti hanem a ház autó stb.
2016. máj. 20. 07:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtam egy szóval sem, hogy nem fontos. De törekedni kellene arra, hogy minél jobbak legyenek az életkörülmények. ha Te híd alatt akarsz lakni, mert a szeretet fontosabb, mint a munka vagy egyáltalán a törekvés, akkor szeress agyonra egy csajt vagy tartasd el magad.
2016. máj. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy élete van mindenkinek és nem mindig azon akar aggódni, hogy hány számlával maradtak el vagy hamarosan villany se lesz vagy csótányok szaladgálnak a padlón... sőt, a házat sem szeretném, ha elárvereznék és szegénységbe sem szülnék gyereket. Nem akarok gazdag lenni, nem akarok dúskálni, de egy alap legyen már meg, ami kell! Sokan puszira szülik üres zsebre a gyereket. Lehet nagyon boldog élete lesz egy omladozó házban vagy télen fűtés nélkül, de ne haragudj meg, ha én ezt nem akarom a gyerekemnek ráadásul úgy, hogy nem akarom eltartatni magam, hanem dolgozom!
2016. máj. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt az "egyedüllét" dolgot nem értem. Az viszont biztos hogy olyan nővel nem jó lenni, akinek a pénz fontos. Ugyanis az ilyet te nem fogod érdekelni igazán, csak a pénzed, vagy csak az, hogy elő tudod-e teremteni a neki szükséges mennyiségű pénzt. Ha ez valamiért nem sikerül, mondjuk megszűnik a zsíros állásod vagy a vállalkozás döglődik, az ilyen simán átlép rajtad. Vagy állandóan cseszeget, hogy mikor veszitek meg az új terepjárót, meg mikor mentek Dominikára nyaralni, mert XY is oda megy. Volt ilyen barátnőm, hamar vége lett. Nekem nincs sok pénzem, mégis jó néhány nagyon csinos barátnőm volt, és a legtöbben hozzám akartak jönni feleségül...
2016. máj. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így van, nem abból kell kiindulni, hogy elakarja magát tartatni valaki! Nekem is van barátom, nem vagyunk gazdagok, imádom, szeretem, mindent együtt építünk fel és együtt gürcöljük ki a jövőnket. Nem várjuk egymástól a megváltást. De ha lejjebb adná és elmenne a kedve vagy csak a pénzem érdekelné, akkor nem haboznék, szakítanék vele! De mi szeretjük egymást. Azért, mert küzdünk, még van szeretet és azért, mert valaki nem akar szegénységben élni, még lehet szerelmes! Irreális igen, amikor egy 20 éves nő egy 60-as gazdag palival jön össze, ezt én sem hiszem el. Azt sem cáfolom, hogy vannak érzelem nélküli kapcsolatok, amik csak a pénzről és az érdekről szólnak. De nehogy már azért kapjon a fejére egy nő, mert jól vagy jobban akar élni, maga is megküzd mindenért és neki nem elég a puszilkodás, meg hogy cukimuki szülei vannak! Ezt ne várja el senki a másiktól!
2016. máj. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!