Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy egy ilyen srác hetero, mikor a melegek viselkednek meg néznek ki így általában?

Figyelt kérdés

A külsejére nagyon igényes, ami alapból előny, de ő talán már túlságosan is. A haja mindig tökéletes, egyetlen kósza hajszála sincsen, a ruháit nagyon gondosan válogatja össze, folyton vásárol meg szetteket próbálgat, volt olyan, hogy küldött magáról képeket egy farmerban, és vagy 6-féle pózban meg szögben lefotózta magát, és kikérte a véleményemet, hogy jól áll-e neki, mert nem tudja eldönteni, hogy megvegye-e. :D Egyébként irtó szűk csőnacikat hord, én nem hordok olyan feszes gatyákat.

Jól ismeri a szépségápolási termékeket, mindig elújságolja, hogy milyen jó illatú sampont vagy tusfürdőt vett. A testét mindig gondosan szőrteleníti mindenhol, borostája soha sincsen. Az étkezésre meg az edzésre is szinte már mániákusan odafigyel, mert nagyon sovány szeretne maradni.


Ismerek 2-3 meleg/biszex pasit, és pontosan ilyenek, mint ez a srác... Csak nekem furcsa ez, hogy annyit foglalkozik magával, mint egy lány?


2016. máj. 21. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Ez egy búúúzaaBerci lesz... Én annyit javasolok, hogy szakíts meg vele minden kapcsolatot, mert ezek betegek, és perverzek is.
2016. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért általánosítani nem kell. :) Egy hetero férfi is lehet piperkôc, túlzottan hiú, és egy meleg sem feltétlenül tölt órákat a tükör elôtt naponta. :)


A legjobb barátommal együtt nôttem fel, meleg srác, de meg nem mondanád róla. Párom annak idején a húgával akarta összehozni, és mikor közöltem vele, hogy a bátyjával több esélye lenne, el sem akarta hinni. :)

2016. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy az, rám is volt aki már mondta pedig nem vagyok az. Az a meleg aki fiúkkal szexel, nem az aki igényes :)

sokban magamra ismertem, bár én nem hordok csőnacit, meg szőrös vagyok, de fontos a haj, a ruha, az étkezés, nem szeretnék egy lepukkant sörhasú kopasz igénytelen pasi lenni, ennyi a magyarázat.

2016. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy látens b_zi.
2016. máj. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem meleg, csak metroszexuális. Több ilyen piperkőc figurát is ismerek és mind a nőket szeretik.

Mai világban már annyira összekeverődtek a női és férfi szerepek, hogy egyáltalán nem meglepő az ilyesmi, ebből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni. Jelenleg már annyi érdekes szerzet van, hogy képtelenség megmondani valakiről, hogy melyik nemhez vonzódik. (Jól írták előttem, az a meleg, aki férfiakkal szexel!) Rengeteg olyan ember van, akit tévesen búzának néznek, pedig nem azok, csak simán furák.

2016. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vadalma, akkor te most pasi vagy? :S
2016. máj. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, hogy foglalkozik a külsejével.
2016. máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!