Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért viselkednek a fiúk...

Miért viselkednek a fiúk ennyire értetlenül és érzelmetlenül? Miért szívatnak egy lányt? Fiúk és lányok válaszát egyaránt várom!

Figyelt kérdés

2014. nov. 3. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
nem ártott volna konkrétumokat írni. Egyébként a válaszom sokszor említett klisé: nem kéne általánosítani.
2014. nov. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Egyszerűen nem vagyunk képesek kifejezni az érzéseinket és csak rátok lányokra várunk, hogy ápoljátok sérült lelkünket, amit ti sebeztetek meg a rengeteg visszautasítás miatt, mikor még képesek voltunk érzéseinket kifejezni.
2014. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal sohasem szivattam egyetlen lányt sem.
2014. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

nem mindenki ilyen:DD

tisztelet a kivételnek:D

2014. nov. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt úgy mondják hogy érzelemmentesen.
2014. nov. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igaz, elnezest kerek, nem mindenki ilyen :) csak altalanossagban, legalabbis az olyanok, akik bejonnek sok sok lanynak. Amugy pedig nem kell apolgatni a serult lelkuket, foleg hamar leptem. Csak nem ertem mit artottam nekik...
2014. nov. 3. 16:59
 7/9 anonim válasza:
Ne higgyetek a kérdezőnek, mert nő. Olyat kérdez, amit tud. Ő csinálja hogy érzelemmentesek legyenek vele, mert ő az érzelemmentes..
2014. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, lany vagyok, es azert kerdeztem meg, mert nem ertem mit artottam azoknak a fiuknak... nem vagyok erzelemmentes, sot...ezen szoktunk szorakozni a baratnoimmel, hogy miert van az, hogy azt hiszik nekunk nem faj semmi
2014. nov. 3. 17:17
 9/9 MolotovPunk ***** válasza:

Nem vagyunk érzelem mentesek egyáltalán.

Én sem.Én pl jobban szeretem,ha a lány kezdeményez.

A legutóbbi barátnőm is így jött össze.

Ő kezdeményezett és másfél évig jártunk.

2014et írunk és előfordul,hogy manapság a lánynak kell kezdeményeznie ahhoz,hogy megtalálja az igazit.

Viszont lehet téged azért szívatnak a fiúk,mert komolytalannak tűnsz.Van ilyen...

2014. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!