Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzi sértőnek sok pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzi sértőnek sok pasi, hogy a nőknek jogában áll dönteni az ismerkedésről, és nem veheti őket bárki használatba, aki meglátta?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy sok pasinak ez egyre komolyabb probléma.

Mondjuk társkeresőn ráír a csajra, és ha nem válaszol, kiakad. Miért is? Nem egy webshop, ahol a neki tetsző terméket kiválasztja, és házhoz szállítják. A csaj is dönt, és ha úgy dönt, hogy nem jössz be, akkor így jártál.


Élőben is ez van. Odamegy egy nőhöz, megszólítja, (és bármilyen béna is), aztán megsértődik, ha elutasítják. Mi a gond?!


Tegyük fel, a nők is ismerkednek. Odamegy hozzád egy 140 kilós tonnadonna, vagy egy 55 éves vény csatakanca, és rád mutat, hogy "TE. Most. Szex!" Neked meg muszáj vele menni, nem mondhatsz nemet.

Ugye, milyen sza.r lenne?!


Nos, bármilyen hihetetlen, ez így működik fordítva is. A pasi odamegy, a nő meg eldönti, hogy beszáll a játékba, vagy ezt a felkérést elutasítja. Nem kötelező neki bárkivel elmenni, aki kinézte magának.


Főleg akkor okozna ez bonyodalmakat, ha a foglalt/házas nők is szabadon elvehetők és használhatók lennének, egy-két pasi igencsak kiakadna. :P


Nem azt mondom, hogy széles mosollyal, őszinte örömmel vedd, ha elutasít, de illik tudomásul venni a másik ember döntését. Ezen megsértődni, utána agresszíven, bunkón viselkedni... hát nem is értem, miért nincs nőtök... :P



#vonjuk meg az asszonyállatok szavazati jogát #önkiszolgáló élvterem
2016. máj. 22. 15:50
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
91%
Azért, mert gyerekek még.
2016. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
16%

Te is csak hisztizni jöttél ide?


Tudod nem mindegy, hogy valaki ráír a csajra és az visszaír vagy válasz nélkül faképnél hagyja a férfit. Mert személyesen is azért mond valamit a csaj, hogy bocs, de nem. Neten meg b_szik írni valamit azért az tahóság.

2016. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
92%

Több ilyen visszavágós kérdés kellene.

Sajnos akit már mérhetetlenül frusztrálja a sikertelenség, az sosem fogja megérteni, hogy miért utasítják vissza...

2016. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
6%
Nem azzal van a baj, hogy nem jövök be, hanem azzal, hogy sok lány ezt nem képes egyenesen beismerni, hanem helyette válaszra sem méltat!
2016. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
34%
A visszautasítással az ég világon semmi baj nincsen. A módjával, illetve neten a hiányával viszont van. Szerintem, ha nem úgy rendezik le a kezdeményezést, hogy "Szia, mizu?", hanem írnak pár sort, akkor a lánynak se esne le az ujjáról a gyűrű, hogy annyit visszaírna, hogy bocsi, de nem :) 22/F
2016. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
18%
Irtam a kérdezőnek egy teljesen normális hangvételű privát üzenetet, fogadjunk, hogy nem fog rá válaszolni! Na itt van a legtöbb nővel a probléma, nem a visszautasitást vesszük sértődötten, hanem ezt a közönyt!!
2016. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
96%

# 2: A kérdező által leírtak összefüggenek a nemválaszolással, legalábbis nálam.

Egy időben igyekeztem mindenkinek, és tényleg mindenkinek válaszolni, függetlenül attól, hogy

-alig regisztráltam egy társkeresőre, még az adatlapomat sem töltöttem ki, máris özönlöttek a megkeresések, elolvasni se nagyon volt lehetőségem, nemhogy megválaszolni

-az engem keresők többsége még csak köszönőviszonyban sem volt a megjelölt preferenciákkal, hiába határoztam meg, hogy ki NE írjon semmiképpen (pluszmínusz 20 év korkülönbség, 200+ km távolság, házas, stb.), ezeket egyáltalán nem vették figyelembe.

Annak ellenére, hogy 100 férfiból 99 már akkor tudhatta volna, hogy esélytelen, amikor írt (maga az adatlap számított elutasításnak, hiszen ott egyértelműen leírtam, hogy kit NEM keresek), igyekeztem finoman válaszolni.

És azután jött az, amiről a kérdező ír... a sértődöttség, a hiszti, a könyörgés, hogy de CSAK VELE tegyek kivételt (írták ezt százan), voltam titulálva mindenféle felszínes pitsának, ridegnek, könyörtelennek, leri...ztek, stb.

Egy udvarias elutasítás után. Volt, aki utána még kb. 50 levelet írt. Volt, aki közölte, hogy amúgy nem jövök be neki, de attól még igényt tart a kegyeimre.

Hát köszönöm szépen, ezek után én bizony leszoktam a válaszadásról. Aki sérelmezi, hogy a nők nem válaszolnak a társkeresőn, az köszönje a férfitársainak...

2016. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
42%

Valóban van egy réteg, amelyik sértésnek veszi, hogy a másik embernek is van saját döntése. De ne hidd, hogy csak ők léteznek.


Vannak elfogadhatóan normális emberek is, akik nem tapló módjára közelítenek, de mégis tapló módú elutasítást kapnak. Ők nem kárognának, ha az elutasítás legalább annyira emberi szintű lenne, mint a közeledés. Csak sajnos ez nem mindig van így. És még olyanok is vannak, akik egy elutasítás után nem mennek át szintén taplóba, de mivel ők vannak összemosva a bunkókkal, ők járnak a legrosszabbul.

2016. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
13%

Mert a nőknek törekednie kellene az altruizmusra, önzetlenségre.

Abban nincs semmi művészet, ha nőként azzal dugsz, akihez vonzódsz is.

2016. máj. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
85%
Jó ha valaki nem érti a normális elutasítást, az tény, hogy hülye.
2016. máj. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!