Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki segítene elmagyarázni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene elmagyarázni, hogy vajon mit miért csinált ez a lány?

Figyelt kérdés

Nos, a sztori:

Multicég, sok ember dolgozik ott. Van egy lány, aki már régóta tetszett, de soha nem kerültem vele munkakapcsolatba, és hiába tudtam hogy ki ő, nem volt esélyem közeledni hozzá.

Nemrég volt egy kis közös dolgunk, így bemutatkoztunk egymásnak, és váltottunk pár szót. Mivel a cég tényleg hatalmas, nem nagyon volt esélyem személyesen folytatni a dolgot, így bejelöltem Facebook-on, majd írtam is neki egy üzenetet.

Az üzenet alapvetően munka jelleggel kezdődött, hogy ne vegye tolakodásnak, de utána tartalmazott pár olyan sort is, amiből kialakulhat egy beszélgetés.

2 napig nem jött rá válasz, majd amikor bent összefutottunk, és kínosan kerülte a szemkontaktust, azután írt egy aranyos választ, és úgy nézett ki, hogy vevő a társalgásra.

Aznap éjjel, amikor ez történt, mindketten online voltunk, és nagyjából 1 órát cseteltünk, majd egyik pillanatról a másikra eltűnt, se szó se beszéd.


Másnap ismét összefutottunk az étteremben, de az irányomba se nézett, pedig tudta hogy ott vagyok. Aznap nem akartam zavarni, de következő nap ráírtam, viccesen, hogy jól eltűnt, és megint bedobtam valamit témát.


Az üzenetet elolvasta, de nem válaszolt. Azóta se.


Kiváncsi vagyok, hogy hogy fog reagálni, ha személyesen megint összefutunk, de mégis mi lehet ez?


Ha nem vagyok neki szimpatikus, akkor az első levelet gyorsan rövidrezárja, és nem csetel velem éjjel egy órát.

Attól, hogy nem akar semmit tőlem, attól még nem kell csak úgy eltűnni, és semmire se válaszolni.

Meg fura nekem ez a személyes viselkedés is, hogy felém se néz. Tuti, hogy kellemetlenül érezte magát a helyzetben, de nem tudom igazán miért...


Nők! Szerintetek?


Én egészen biztos nem keresem többet, biztosan érezte, hogy érdeklődöm iránta, ha akar valamit, akkor majd ír/köszön/beszélget. Jól gondolom?



2016. máj. 22. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Te! Most most komolyan nem tudod az okát? 1 órát beszéltetek, azalatt rájött, hogy nem illetek össze és azóta nem keres. Mi ebben a furcsa?


Melyik multi?


Audi - Győr

Continental - Veszprém

Valeo - Veszprém

Mercedes - Kecskemét

2016. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Íme, a nő.
2016. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!