Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értek valamit és lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értek valamit és lenne szíves valaki ezt elmagyarázni nekem, hogy miért van ez?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindenhol az van, hogy egy fiú felszedte ezt a lányt itt, azt a lányt ott, de nekem miért is nem jön össze, ha folyamatosan próbálkozom, gőzerővel, nagyobb erővel mint a legtöbb srác, mégis csak elutasításokat, lekoptatást kapok, nem kezdeményeznek nálam lányok, bezzeg tudok olyan haverokról, akiknek elég bemmenni valahová és máris leszólítják a szép lányok. Én is arra vágyom, hogy sok lánynak kelljek végre, hogy ők maguk támadjanak le és ne nekem kelljen szerencsétlenkedni meg megalázni magam a sok kezdeményezéssel, aminek úgyis csak elutasítás lesz a vége. :/

2012. júl. 18. 00:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Mutass képet magadról és akkor garantáltan kapsz választ erre a kérdésedre,sőt tudod mit,nem is kell


A válasz egyszerű: ronda vagy.Változtass magadon hátha segít más hajviselet de pl lehet hogy korszakállal(most csak egy példát mondtam) máris jobban néznél ki

2012. júl. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem ismerlet, nem tok segíteni

14/L

2012. júl. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elég valószínű, hogy a külsőddel nem stimmel valami. Egyetértek az 1. válaszolóval

19/L

2012. júl. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet h a megjelenéseddel van a probléma... nem feltétlen a kinézetre gondolok hanem a kisugárzásra, lehet h túlságosan rágörcsölsz a dologra és azért nem sikerül. csak sétálgass magabiztosan, próbálj szemezni a lányokkal és ha belemennek a szemezésbe akk szólítsd le őket... he nem akk meg nem erőltesd, lépj tovább. csak magabiztosan
2012. júl. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na és tudjátok mi a vicc?! Még csúyna, kövér lányok is lekoptattak. -.-"
2012. júl. 18. 00:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Én ezért nem is foglalkozom már velük,csak néha ha nagyon-nagyon megtetszik egy lány akkor teszek gyenge erőfeszítéseket amik azonban rendre elbuknak.Esetemben a dús szemöldök és a kopasz fej az oka az érdektelenségüknek.

3 dologgal lehet igazán hatni a csajokra:tökéletesre gyúrt testtel,jóképűséggel vagy sok pénzzel.Ha egyik sincs meg reménytelenné válik a helyzet.Akkor csak az marad aki marad,cetek-bálnák,sárkányok stb-k.

2012. júl. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok

ez nem igaz. jó dumával, humorral, magabiztossággal többet lehet elérni mint pénzel és jóképűséggel.

ha csak olyan lányokkal találkoztok akik pénzre buknak akk meg lehet h rossz helyen keresgéltek

2012. júl. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Látod kérdező ez a baj,ott folytatod ahol abbahagytad ahelyett hogy azt mondanád: "Oké nem leszek makacs,alszok egyet és utánna elmegyek egy fodrászhoz,az hátha tud csinálni jobb frizurát nekem"


De nem inkább itt rinyálsz tovább,az meg úgysem segít rajtad

2012. júl. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A kisugárzásoddal van a gond. Jó testtartás, kedves tekintet (egy kicsit mosolyogj), ne légy tolakodó, és folyamatosan azt sugározd ki magadból, hogy jól érezed magad a bőrödben. Ne görcsölj rajta, hogy már megint elutasítottak, vagy oda kell mennem a lányhoz. Ja és először is mérd fel a terepet kik tünnek magányosnak egy kicsit szemezz velük de ne sokat, ne lássák rajtad hogy hezitálsz, oda menj vagy se. Csak lazán beszélgess velük mintha egy haveroddal dumálnál.
2012. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ma 19:02


Ez hasznosnak tűnik.

2012. júl. 18. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!