Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van baj? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Lehet,hogy ez itt megszokott siránkozásnak tűnik, de engem érdekelne a válasz!


A szituáció a következő:


Nincs párom. Nem keresek görcsösen, de nem is ülök a golyóimon.


Amit nem értek:

-Beszélgetünk, szimpik vagyunk, eltűnik

-Beszélgetünk, szimpik vagyunk, képcsere, eltűnik (Ez,oké,ha olyat látott)

-Beszélgetünk, szimpik vagyunk, képcsere, randi, eltűnik.

-Leszólítom, beszélgetünk, kávézunk kontakt csere, beszélgetünk, eltűnik.

-Sorolhatnám reggelig.


A vége mindig ugyanaz.


Hölgyek, ha beszéltek valakivel és netán szimpatikusnak is hazudtátok az illetőt miért nem lehet elmondani egy mondatban,hogy mégsem voltál szimpi. Szia.


Túl nagy elvárások egy nem merem leírni,hogy normális, mert itt mindig belekötnek,hogy mi a normális.


Szóval, egy mások által átlagon felüli belsőnek mondott dologgal rendelkező srác, aki külsőre sem gáz. Határozott, jól öltözött,igényes, szeret utazni. bárhová elmenne egy olyan nőért,aki megérdemli, miért nem talál párt?


Lassan már léc sincs, tényleg... Mi kell még? (És, ne gyertek azzal, hogy pénz,kocsi,stb.)


25-30 közti F



2016. máj. 22. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Üdv a klubban pajtás. :) Majd lesz jobb ahogy telik az idő. Ha idősebb leszel, a sok kiábrándult pi..csa majd futni fog utánad meglásd. Addig meg építsd a jövőd.
2016. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
van hogy az ember megijed hogy talán ez tényleg lehetne valami és inkàbb elszalad...lekpotatni valakit pedig mindig kellemetlen dolog,és néha a nők úgy gondolják,hogy inkább csak eltűnnek,könnyebb az mindenkinek,azt hiszik így talán kevesebb fájdalmat okoznak,könnyebben feldolgozza ezt a férfi,mondván "buta tyúk,hagyjuk,keresek mást", mintha azt gondolná hogy "kedves lány de én nem vagyok jó neki" és ezzel a férfi önértêkelését is megcsorbítja...gondolom így lehet
2016. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez a hölgyek részéről nem segít azon,hogy épül a fejemben,hogy velem van a baj. Ahogy az #1 mondta,ez már klub.


Építem a jövőt, csak nincs kire... Élek, élvezem az életet. Járok társaságba. Mégis inkább az introvertált lányok tetszenek. És őket ilyen helyeken ritkán találom meg. A netes társkeresést, meg inkább hagyjuk is...

2016. máj. 22. 22:46
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
tudod...egy ember akire felnézek azt mondta nekem,hogy annak az embernek akinek helye van az életedben az oda is fog találni :) mindegy hova jársz ismerkedni, hogy nézel ki stb, az akinek melletted van a helye az meg fog találni Téged,csak legyél türelmes,és akkor fog jönni mikor nem is várnád :)
2016. máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó ez jó volt, köszi :)
2016. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fish1 ***** válasza:

Egyrészt igen, lehetne ezekben a nőkben annyi, hogy megmondják, sorry, nem vagy az esetem mégse, és nem szó nélkül tűnnek el, mert ez sunyi és gerinctelen.

Másrészt, előfordul, hogy van valami olyan tulajdonságod, ami nem jön be a nőknek. Volt olyan dolog, amire azt mondták, hogy nem tetszik benned? Mindegyik szó nélkül tűnt el, vagy volt, akit meg tudtál kérdezni, hogy mifene van?

2016. máj. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 szívesen :) ha ez a pár sor adott Neked valamit mâr megérte leírni :)
2016. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Ez nehéz ügy. Az én ismerkedési tapasztalataim:


- Beszélgetünk, a srác szimpatikus, aranyos, de érzem, hogy nem szeretnék tőle semmit.


Eleinte elmondtam ezeknek a srácoknak, hogy nem, bocsi. Még arra is figyeltem, hogy udvariasan megindokoljam. ("bocsánat, én nem szeretek motorozni, te meg élsz-halsz a motoros találkozókért.") Ezekből mindig győzködés, erőlködés lett, úgyhogy többnyire a tiltás-törlés volt a megoldás.


- Képcsere


Itt akkor szoktam lelépni, ha a srác tényleg ijesztően csúnya/unszimpatikus. (Ápolatlanság, stb.)


- Randi és eltűnik


Volt olyan, hogy én is leléptem randik után. (Ha van ötletet, hogy hogy lehet udvariasan kikerülni ezt a szitut, várom :D ) Általában az szokott lenni, hogy aranyos, szimpatikus a srác a beszélgetés alapján, aztán a randin kiderül, hogy valami nem százas vele. Nyilván ha meghívott kávézni, vagy ilyesmi, nem fogok látványosan unatkozni, igyekszem menteni a helyzetet, kitalálni, hogy hogyan nem érezzük kellemetlenül magunkat. Ilyenkor sokszor a srác azt hiszi, hogy én is jól éreztem magam, vagy éppen ő volt olyan ügyes, hogy nem lett katasztrófa. Ilyenkor az udvarias, "Bocs, de nem"-re jön, hogy "Van valaki más?" (Bekmauzzam, hogy igen?) vagy "Legyünk barátok, olyan jól elbeszélgettünk!" (Megy tovább az udvarlás valami eredmény reményében.) Jobb eltűnni, mint hogy végignézi a srác, hogy esetleg összejövök valakivel, stb. stb.


- Leszólít-kontakcsre-eltűnik


Ilyen nem szokott lenni, maximum ha esetleg van más.



Midnig két faktoros, hog összejön-e egy kapcsolat, és sokszor nem rajtad múlik.


27/L

2016. máj. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!