Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják itt a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják itt a lányok, hogy én vagyok a hibás amiért nem kellek nekik?

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy feltétlen ők a hibásak, de én nem tehetek arról, hogy ronda vagyok, csúnya géneket örököltem. Ezen nem tudok változtatni és a ronda arcom miatt sosem fogok tetszeni a lányoknak, lehetek akármilyen izmos, magas, jól öltözött, kedves, művelt stb.
2015. szept. 27. 12:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
17%
mert ez 1 ócska védekezés tölük !Nem szabad bántani a nőket. Tudod, ők a világ áldozatai, minden ostor rajtuk csattan. Mindenki szemétkedik velük, de ők semmit sem követnek el. :D:D:D Majd megkúrelja az élet őket, de azért meg lehet segíteni azt egy-két parasztlengővel.
2015. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Azért néha irigylem őket, hogy az a legfőbb gondjuk miért nem velük jár a környék leghelyesebb, legizmosabb, legmenőbb férfija, miközben a több száz udvarlójukat semmibe veszik.
2015. szept. 27. 12:55
 3/25 curáku ***** válasza:
86%
Ok sem tehetnek arrol, hogy nem vonzodnak hozzad. Patthelyzet.
2015. szept. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

nincs olyan, hogy ki a hibás.


nekik minden joguk megvan olyat akarni, aki megfelel az elvárásaiknak, és ha ezeknek valaki nem felel meg, azzal nem járni.


te meg vannak dolgok amikről nem tehetsz, és feltehetőleg volt már, hogy ezek miatt utasított vissza lány.


tehát baromság "hibásról" beszélni.

2015. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nekem nem is az a legnagyobb bajom velük, hogy nem akarnak járni velem, megértem, de ettől nem kell bunkón viselkednie minden lánynak, mint valami leprással.
2015. szept. 27. 12:59
 6/25 anonim ***** válasza:
3%
mert ök megtehetik hogy válogassanak van 100 másik pasi aki kinyalja a valaguk nem érdekli öket hogy a földbe döngölnek
2015. szept. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%

"Azért néha irigylem őket, hogy az a legfőbb gondjuk miért nem velük jár a környék leghelyesebb, legizmosabb, legmenőbb férfija, miközben a több száz udvarlójukat semmibe veszik."


Na, most aztán kiismertél minket... :)

Viccet félretéve, talán máshogy kéne állnod a nőkhöz.

2015. szept. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hiába állok bárhogyan a nőkhöz, nem érdeklem őket. Megmondták már többen, hogy csúnya vagyok, lányok, haverok, családtagok.
2015. szept. 27. 13:13
 9/25 curáku ***** válasza:
46%
Ez van.
2015. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
39%

A nők szerint mindig mindenben a férfi a hibás. Jelen esetben pl. képtelenek elismerni, hogy egy csúnya férfinak bizony egyetlen nő se hajlandó esélyt adni, pedig ez nyilvánvaló, és ha magukba néznének, látnák, hogy ők se jönnének össze soha olyannal, aki nem néz ki jól.

A másik tipikus példa a megcsalás esete. Ha a férfi csalja meg a nőt, akkor a férfi a hibás, mert nem bír a farkával. Ha a nő csalja meg a férfit, akkor is a férfi a hibás, mert nem adta meg a nőnek, ami kell neki. Férfiként egyszerűen nem lehet igazad.

2015. szept. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!