Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "A szépség relatív", de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A szépség relatív", de szerintetek mi számít mostanában női és férfi szépségideálnak külsőre?

Figyelt kérdés
Írjatok majd nem-et és kort is ha kérhetném, köszi.
2016. máj. 24. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem relatív, hanem szubjektív.
2016. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Férfi ideál:

[link]


Női ideál:

https://www.youtube.com/watch?v=54NyyS6_yos


Gyakorlatilag bármelyik nő a videóban,csak példaként. Legalábbis nekem ez az ideál :)

22F

2016. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%

Férfi szépségideál: Legalább 180 cm-es magasság; sportos, izmos testalkat (de nem olyan mint a kettes kommentelő képe); latinos/déli esetleg arab jellegű, sötét tónusú karakteres arc dús hajjal

[link]

[link]

Női szépségideál: Legalább 170 cm-es hosszú formás lábú, vékony, de nem gebe arányos (enyhe homokóra, de azt hiszem erre van az a 3 "tökéletes" paraméter, pls mondjátok meg mi az! nem jut eszembe) testalkat (lehessen azért valamit fogni), formás, de nem nagy mellek, dús hosszú haj, finom vonású arc

[link]

[link]

Mondjuk szerintem a női szépség szélesebb skálán is megtud jelenni. Én elég kevés olyan csajt látok, akik nem túlsúlyosak és ennek ellenére sem vonzóak. Viszont az tény, hogy a pasiknak sokkal nehezebb megfelelni a másik nem számára. A 180-as minimális magasság és a sportos/férfias testalkat az egyértelműen alap. Sajnos én az egyiknek nem tudok megfelelni. :-/

2016. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem speciel a szőke/szőkés hajú,világos bőrű férfiak jönnek be,közepes testalkattal,világos szemekkel.de ettől függetlenül mintha igaza lenne annak,aki azt mondta,hogy a sötét tónusú férfiak a "szépségideál" manapság...legalábbis sok nőnek az az ideálja

nekem nagyon nem

2016. máj. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!