Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor mégsem relatív a szépség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor mégsem relatív a szépség?

Figyelt kérdés

Van egy elmélet, miszerint a klasszikus szépség szempontok alapján meghatározható.

-A szimmetrikus arcot látjuk szépnek

-A legszebb arcforma az ovális

-Fontosak az arányok

-A legszebb szemforma a mandula, továbbá a tökéletes elhelyezkedés, se túl távol, se túl közel, se túl mélyen ülő szemek

-A felfelé ívelő, ún macskaszemet szebbnek látjuk, mint a lefelé ívelőt

-Az arányosan telt ajkak vonzóbbak a keskenynél


Tehát, csak az arányokat nézve a tökéletes arc az ő arcához közelít:

[link]


Mit gondoltok erről?


2015. okt. 21. 23:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Ez a lány úgy néz ki, mint egy hal :O
2015. okt. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Azért elég cool kis hal...
2015. okt. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

Lehet mondani ilyeneket, de azért vannak egyéni különbségek. Nekem a belinkelt csaj pont nem tetszik annyira nagyon, főleg a szeme miatt, de már a szája is túlzás számomra.


De nyilván nem jó a túl távoli vagy túl közeli szem, a hozzávetőleges szimmetria is alapvető...

De pl. szájnál nyilván nem vastagíthatjuk akármeddig, egyre több ember kezdi csúnyábbnak tartani, ha túlzásokba esünk (bár nagyon szép vastag szájak vannak, egyéb tényezők is fontosak. plusz egy szép vastag száj ronda lehet valakin, akihez összességében nem illik).


Nyilván bizonyos szintig meg lehet mondani, hogy valaki a legtöbb ember szerint szép-e, de azért relatív is.

2015. okt. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem csúnya, de nem is szép és szerintem ezzel nem vagyok egyedül, a szépség teljesen szubjektív dolog, nem mondhatod meg senkinek hogy ez a szép, mert attól hogy neked az a szép attól a másik félnek még nem fog jobban tetszeni :D
2015. okt. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem elég fura az az arc. Nem mondom, h csúnya inkább különleges. Láttam én már ennél szebb arcú lányt is, még itt is Gyk-n :)


Tehát a szépség realtív szerintem. ;)

2015. okt. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
7%
úúúú ennek annyira szőrös a keze mint egy pasinak xD amúgy fura ez a kép, nekem is valami hal jutott róla eszembe...
2015. okt. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én észre se vettem, hogy van keze... csak a szopós száját látom.

Ez most mit jelent?

2015. okt. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Most úgyis mindenki kritizálni fogja a csajt egy ilyen kérdés után.

Igen,valóban szép,akit linkeltél.

2015. okt. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Egyszer láttam valamelyik doku-adón egy filmet, teljesen különböző embereke arcát egy program segítségével "átlagolták". Betették egy lófejű svéd, meg egy afroamerikai képét, abból a program bizonyos pontokat átlagolt, és és csinált egy "középarányos" arcot. Na, a lényeg, hogy minél több képet nyomtak be, minél több átlagot számolt a gép, annál szebb lett az arc. Végül egy nagyon idealizált arcot láttál, viszont nem lehetett róla megmondani, hogy férfi, vagy nő.


Az általad linkelt kislánynak aránytalanul kicsi a fölső állkapcsa, az "orra beleér a szájába", szép kiscsaj, de a tökéletestől messze van.

2015. okt. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
10-es, szerintem inkább az ajakfeltöltés volt túl sok...
2015. okt. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!