Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leiyla kérdése:

Interneten megismerkedtem egy fiúval. Megbeszéltük hogy találkozunk. A facebookos képeimet látta rólam de azóta hiztam 6 kg-t és most félek hogy mi lesz a randin? Azért elmenjek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 03:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
A külsőd miatt akar veled randizni vagy a személyiséged fogta meg? 6 kg nem a világ vége.
2016. máj. 25. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Le fog mérni,hány kiló vagy?
2016. máj. 25. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nyugodtan, szerintem észre sem fogja venni. Különben én rólam nagyon jó fényképek is tudnak készülni és amin rosszul nézek ki olyanok is, természetesen a nagyon jó képeimet teszem csak fel a fb-ra, aztán valóságban fene tudja milyen vagyok.. Nem mindig adja vissza a fénykép a valóságot.
2016. máj. 25. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
13%

Nekem 2x volt ilyen randim. Régebbi képek voltak fent. Aztán a plusz 5kg, nem is 5kg volt.

És bizony lehetett látni.


Hazugsággal kezdeni egy randit. Erre lehet ám stabil kapcsolatot építeni.

2016. máj. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
37%
Na aztán a kilók száma tényleg nagyon fontos! Mert ha 120 kg lenne, az más dolog, de ki jár mérleggel meg centivel a randira? Egy nő pedig ne 55 kilós csontváz legyen.
2016. máj. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A facebookon rólam is leginkább olyan képek vannak,ahol vékonyabb vagyok,mégse csalódott még bennem senki.Igaz,ha volt skype,ott eleve megmutattam magamat,de úgy,hogy nem trükköztem.Egyik fiúismerősöm mondta,hogy skype-olt egy csajjal,aki ott tök szép volt és élőben tele volt az arca kráterekkel.Nálam ilyen nem volt.
2016. máj. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ha lehet vegyél fel magassarkút,sokat dobhat- bár 3kg jobb lenne mint 6kg - mondjuk én könnyen beszélek mert két hét alatt letudok dobni 6kg-ot....


Egyébként facebookra miért em raktok friss fotót?-pláne aki ismerkedik. (Otta dátum mikor készült a kép és ne az,hogy mikor tetted fel...)

2016. máj. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%

Rakj ki egy frisebb fotót magadról.

6 kiló plusz nem mindig számít.

2016. máj. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

6 kg még nem a világ, és ha még látszódik is rajtad, nem biztos, hogy hátrányt jelent számodra, mi van ha pont ezzel vagy vonzóbb számára?


23F

2016. máj. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%

Látom komolyak vagytok ti csajok, ha a kilókról kell hazudni. :D

A hazugság az hazugság.

2016. máj. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!