Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, a lenti listáról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, a lenti listáról hányas az első olyan szint, ahonnét már elfogadnátok lányt?

Figyelt kérdés

[link]



Azt is írjátok meg kérlek, hogy ti hányas szintet képviselitek saját bevallás alapján.



2016. máj. 25. 14:24
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Nekem a 6-os szint utolsó kettője. Előtte egyiket sem...

5-ös szint lehetek.

2016. máj. 25. 14:25
 2/22 anonim ***** válasza:

5-ös szinten lévők már bőven jók lennének számomra,és én is srácként 5-ös szintet képviselek.

24/F

2016. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
4, de a valóságban a lányok 90%-a a 6-8 szintek körül van. Én a 4-esnek megfelelően csúnya vagyok.
2016. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nekem 5 től képek alapján, leírás miatt inkább 6 tól...

A higiénia fontos!

Küldesz esetleg képet magadról kérdező? Szerintem nem 5-ös vagy csak túl kritikus magaddal szemben....

20f

2016. máj. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

5. szinttel se lenne bajom de kissé igénytelennek tűnnek, így inkább 6.

Honnan tudhatnám, hogy hanyas vagyok? Mindenki megítélése relatív, sok olyan "jellemzőm" van ami számomra negatív, van akinek meg pont, hogy bejön.

28F

2016. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
4, én: 5
2016. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

4-es

Én is ffi vagyok. A válaszomból ennek ki kellett volna derülnie.

2016. máj. 25. 14:41
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez mekkora baromság!


A 4 után nincs átmenet, olyan hogy átlagos lány, alig van rajta.

Az alkata és az alakja sem mindegy, egy csaj van benne, aki egész alakos, aztán csá.

Ráadásul van pár csaj, akit én feljebb vagy lejjebb tennék, nem is egy kategóriával.


Ja, és lesza.rom, hogy engem ki hányasra osztályoz, mert nem egy adatlap vagyok, számokkal.



Fordítva is igaz, egy képen kevésbé vonzó csajért is meg lehet őrülni, ha szép a mozgása, kellemes a hangja, és okos, humoros. Meg egy cicababától is agyfa.szt lehet kapni, ha buta és beképzelt.

2016. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Az 5-ös szint fele már megfelelne, vagy az fölött. Én is kb ilyennek tartom magam. 22/f
2016. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Csak a külsőt nézve, és balról számolva a sorrendet:


5/3 (tehát 5-ösz szint, balról a 3. kép) típusú csajok általában bejönnek.

5/6 - szerintem szép, csak nagyon rossz pillanatban elkapott kép lehet

6/1 - cuki, de semmi különösebb extra

6/2 - a kép alapján 9-9,5 körül van nálam

6/3 - kevésbé szép, mint 6/1, de még bőven elfogadható

6/8 - elfogadható

E kettő szintből a többi eléggé nem az esetem külsőre.


7-től felfelé azokat emelem ki, akik szintén nem jönnek be, akit nem írok az vagy bejön, vagy elfogadható:

7/3

8/2

8/6

8/8

9/3

9/4

9/5

9/9


A távol-keleti lányok szintén nagyon nem az eseteim :D azt az idiótát alul meg inkább hagyjuk.


Tehát látható, hogy úgymond alacsonyabbra értékeltek közül is van, aki bejön, és a magasabbra értékeltek közül is van, aki nem :D Asszem ez az, amit úgy hívnak, hogy ízlésbeli különbségek az emberek közt, de jelen esetben csak azt akarom megmutatni, hogy létezik ilyen, nincs egyenízlés, legalábbis én nem tartozok teljesen bele.


Magamat 5, talán 5,5 közöttinek saccolom :( De hát női szemmel teljesen más lehetek. Talán 3 :D

2016. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!