Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, nektek tetszene, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek tetszene, ha a lány irányítana a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Olyan pasikra gondolok, akik félénkebbek, határozatlanok, tapasztalatlanok. Én egy szűz srácnak is örülnék, nekem tetszene a dolog. :D


Nem vagyok főnökösködő meg elnyomó típus egyáltalán, nem ilyen értelemben kérdeztem, hanem, hogy mondjuk én döntenék sok esetben.


2016. máj. 25. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Troll city big time? :)


Pmket mindenesetre kapni fogsz az tuti.

2016. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem az együtt döntésen van a hangsúly... nem én vagy te, én azt szeretem ha gyütt döntünk.
2016. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A papucsok biztosan örülnek, ha állandóan te döntesz, mert így a felelősség is a tiéd lesz, nem az övék.


Egyébként meg ellent mondasz magadnak: "ha a lány irányítana a kapcsolatban... én döntenék sok esetben" "Nem vagyok főnökösködő meg elnyomó típus"


Plusz azonnal ki is emeled, hogy "félénkebbek, határozatlanok, tapasztalatlanok".

Ergó eleve ilyen pasira utazol, hogy el tudd nyomni őket, hogy te legyél a kisfőnök.


Egy kapcsolatban mind a két fél EGYENLŐ, nincsenek hatalmi meg felettesi viszonyok!

2016. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha szex kategóriában trollkodtál volna ezzel már 100 pmd lenne, itt azért sokan vannak akik gondolkodnak és tudják hogy troll vagy, de pár ember azért itt is az ösztönök szintjén van szóval pár pmet begyűjthetsz :)
2016. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok troll, akár elhiszitek, akár nem. :D

Csak már elegem lett a túl magabiztos pasikból.

2016. máj. 25. 20:21
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok az a túl magabiztos, sokszor kikérem a másik véleményét, de az nem tetszene ha nem közösen döntenénk.
2016. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Amit fontosnak találok és érdekel, az közös megegyezés alapján legyen. Egyes dolgokban, viszont nyugodtan dönthet a csaj. Nem, nem vagyok papucs vagy hasonló.

Volt egy barátnőm, aki elég okos volt és sok dologban tudott úgy dönteni, hogy engem ne zavarjon a dolog és nála is legyen irányítás.

2016. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Abban az értelemben ahogy te gondolod igen,örülnék egy ilyen kapcsolatnak.Ha nem élsz vissza a hatalmaddal akkor semmi gond nincs ezzel.
2016. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Szergej55 ***** válasza:
Nem, mondjuk nem is alárendelt típus vagyok.
2016. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha okosan irányítasz, akkor örülnék. Én szerintem túl félénknek vagy határozatlannak tűnhetek a nők számára, bár inkább óvatosnak tartom magam. Bár újabban arra gondolok, hogy egyáltalán nem is tartanak férfinak.


Attól függ milyen esetekben döntenél és a döntéseidnek milyen következményei lennének. Én örülnék egy olyan barátnőnek, aki motivál, segít és terel. Például fokozza a jó szokásaimat, és leépíti a rosszakat. Ha képes lenne fejleszteni a személyiségem és társként viselkedni.


Azt látom, hogy a lányok többnyire a saját szórakoztatásuk céljából irányítanak. Olyankor is képesek ők irányítani, ha látszólag nem irányítanak, mert valójában manipulálják a pasit hisztivel, szexszel vagy akár bújtatott erotikával. De ezek leginkább öncélú tettek.


Nem mindegy miben döntenél. Abban, hogy hol együnk vagy mi legyen a vacsi. Vagy abban, hogy mik legyenek a céljaim a következő pár hónapban, vagy mivel töltsem az időmet. Bármilyen kérdésben lehet olyan döntést hozni, ami önző dolog vagy olyant, amivel a másik érdekeit is szolgálja. Például rávenni, hogy tanuljon meg valamit, vagy akár együtt tanulni vele, egészségesebb életmódra szoktatni. Szórakozni is lehet felszínesen meg igényesen, amivel mindketten fejlődhettek. Például közösen olvasni könyveket, megbeszélni a gondolatokat, közösen sportolni, jó filmeket nézni.

2016. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!