Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, nektek tetszene, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek tetszene, ha a lány irányítana a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Olyan pasikra gondolok, akik félénkebbek, határozatlanok, tapasztalatlanok. Én egy szűz srácnak is örülnék, nekem tetszene a dolog. :D


Nem vagyok főnökösködő meg elnyomó típus egyáltalán, nem ilyen értelemben kérdeztem, hanem, hogy mondjuk én döntenék sok esetben.


2016. máj. 25. 20:12
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nem, domináns típus vagyok, elvárom, hogy a nő szolgáljon. (Ami egyébként abszolút természetes.)
2016. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11, nem természetes.


10-es, nem komoly döntésekre gondolok. :)

2016. máj. 25. 21:18
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha az agyban vagy iranyito tipus megveszek erted!


Amugy masban nem igen erdekelne ... Azert legyen szavam megmondani es neha donthessek en is amugy nem lenne ellenemre

2016. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, de ritka az ilyen lány.
2016. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!