Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elítélendő, hogy 21 évesen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, hogy 21 évesen a 16-17-18 éves lányokkal kapcsolatban érzem azt, hogy hozzám valóak? /F

Figyelt kérdés
Sok ilyen korú lánnyal beszélgettem már és úgy érzem, hogy egy hullámhosszon vagyok velük. A városi legendákkal ellentétben sok rendes, kedves, értelmes, érett lány van köztük. Egy a probléma, hogy viszonylag nagy a korkülönbség, és ezt sokan nem nézik jó szemmel. Ti mit gondoltok?

2016. márc. 15. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Dehogy ítélendő el, ha tetszetek egymásnak, nehogy ilyen hülyeség miatt rontsd el, hogy félsz a társadalmi elvárások miatt.
2016. márc. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sunshinedoll ***** válasza:
29%
Én se nézem jó szemmel. 18 éves még ok. 16?? Nem.
2016. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Blade Bone ***** válasza:
43%
Szerintem nem elítélendő, mondhatni inkább normális. Az egykorúak nem igazán értik egymást.
2016. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 Azért egy 16 éves lány már nem kislány. Én meg nem érzem úgy, hogy túl idős lennék hozzájuk. Ha mondjuk lennék vagy 25-30 akkor azt mondanám, hogy már tényleg nagyon sok, de így?
2016. márc. 15. 13:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jó korkülönbség.
2016. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
De, egy 16 éves lehet kislány. Vannak olyan 16 évesek, akik érettebbek, vannak olyanok, akik későn érőek, ebben a korban nincs mindenki egy szinten. A 16 éves baromi fiatal egy veled egykorúhoz, kár is mentegetned magad.
2016. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Most mondjam azt, hogy vannak olyan harmincas férfiak, akik simán kavarnak 17 éves lányokkal? Elítélendő, vagy nem, de mégis teszik... .
2016. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

16 évessel nem kezdenék a helyedben, (hagyjuk a saját közegükben felnőni az ilyen korú tiniket)

Van épp elég nagyszerű 18 éves lány...

2016. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tizenhat éves voltam, mikor az akkori barátom huszonegy. Nekem fura, amit írsz, mert ránk senki nem nézett furcsán. A szüleink régi jó barátok, még örültek is, mikor összejöttünk.

Mondjuk ő kicsit eleve később kezdte a csajozást, mint az átlag, konkrétan én voltam neki az első. Szóval amúgy egy komoly, intelligens srác volt, de bizonyos szempontból későn érő típus, talán ezért is talált meg egy tizenhat éves lányt.

Nem tudom, hogy nálad mi a helyzet. Én nem találom furcsának, mert ugyan tényleg nagyon fiatalok ezek a lányok, de még te is elég fiatal vagy.

2016. márc. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!