Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire reménytelen a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire reménytelen a helyzet a kövér/kövérkés csajokkal?

Figyelt kérdés

Én nagyon imádom a kövérkés (80+kg-s) csajokat. Akárki akármit mond én oda vagyok a szép telt gömbölyded idomokért amióta csak az eszemet tudom.

Nyíregyháza környéki fiú vagyok. (nem annyira nagy város) de ha egy kövér lányhoz odamegyek ismerkedni akkor általában eléggé zavarja a helyzet és elégé visszautasítóak(főleg városban). Pedig próbálok lassan közelíteni. Amúgy jó külsejű normális fickó vagyok, csak valahogy nem jön össze a dolog. Lányok valami tipp? (21/F)



2016. máj. 25. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Nehéz dolog ez, mert pl. én azt hinném, hogy fogadásból jössz oda, vagy szivatni akarsz, mert sajnos minden komoly próbállkozásra számtalan negatív visszajelzés jut. Sokszor nulla az ember önbizalma, tisztelet a kivételnek! El sem hiszi, hogy bejöhet bárkinek is. Szerintem csak nagyon lassan szabad kezdeményezni.
2016. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó de hogyha elmondom hogy komolyan nagyon tetszik, esetleg megkérdezem a nevét, stb, stb... De ha találkozni szeretnék még vele hogy ismerkedhessünk akkor már egy kicsit jobban kell faggatni. :D
2016. máj. 25. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Elso vagyok, ertem, hogy mi a gond, de ha mondjuk nekem mondanad, hogy tettszek, kapasbol el se hinnem, mert kizartnak tartnam, hogy barki fel akarjon csipni. Talan ha csak baratkozni akarnal es a nevemet kerdezned, vagy tobbszor lattalak volna mar, akkor nyitottabb lennek. De szerintem (magambol kiindulva) tobbre mehetsz azzal, ha megtudod a nevet es mondjuk facebookon beszelgettek. En sokkal konnyebben megnyilok, ha nem szemtol szemben vagyunk. Szemelyesen rettento gatlasos es zarkozott, onbizalomhianyos es gyanakvo vagyok. A ferjemmel is anno rengeteget leveleztunk mire jutott velem "valahova" es szemelyesen is kozel tudtam engedni magamhoz.
2016. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Első megkeresésre szerintem pont az alacsony önbizalom miatt én is elutasító lennék, aztán később jól megbánnám.

(Bár már nem vagyok 80 kiló.) Szerintem valami más ürüggyel menj oda hozzájuk, kezdj el velük beszélgetni, és utána hívd el őket.

2016. máj. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is az internetes ismerkedést javasolnám, ott viszont meg az lehet baj, h nagyképűek lesznek, de próbálkozni kell, mert anélkül nem megy :)
2016. máj. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!