Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire veszett...

Szerintetek mennyire veszett a helyzet?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, 158 cm és kb. 65 kg. Már régóta diétázom és nem vacsorázom, és nemrég elkezdtem futni is, hogy leadjam, de elég lassan haladok vele, ezt valószínűleg köszönhetem a genetikának is, a nagyszüleim elég kövérkések. Szerintetek mennyire sok ez így? előre is köszönöm ^^"

2015. márc. 16. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell mindig a genetikára fogni a kövérséget.

Miből áll a diétád?

2015. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit husi lehetsz, de nem annyira vészes. Még ha hízásra hajlamos is vagy, nem előírás, hogy el is fogsz hízni. A futás jó, nyugi, szép lassan le fog menni. Nem is kell sietni vele, az nem egészséges. Inkább azt javaslom hogy ne tarts szigorú diétát nap közben (kell a koncentráláshoz az energia a suliban), a vacsi kihagyás és a futás maradhat.
2015. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudni kéne milyen az étrended, ha vacak akkor hiába tartod be...
2015. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Neo8 válasza:
Sokat segít már az is ha ugyanazt a mennyiséget nem 2 adagban (reggeli ebéd) hanem minél több alkalommal eszed meg. Reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, KORAI vacsora. A futás a legjobb sport de fontos hogy a zsírégetés csak 20 perc után indul be, tehát legalább napi 40 percet kellene futnod ha látványos eredményt akarsz elérni. Vegyél minőségi futócipőt hogy ne sérüljön meg a térded. Bemelegítés nyújtás nagyon fontos! Kitartást kívánok hozzá!
2015. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ^^ Nagyjából úgy szoktam enni, hogy reggelire és tízóraira 1-1 szendvics, ebéd, délután pedig maximum gyümölcs vagy joghurt :)
2015. márc. 17. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!