Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is úgy látjátok, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy látjátok, hogy az aranyos kedves pasik általában szinglik, viszont az aranyos kedves lányok foglaltak?

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 22:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%

Mert az aranyos-kedves beleillik az ideál nő kategóriába. Én nem vagyok aranyos, kedves sem, ellenben jóindulatú és túlzottan őszinte. Ja és szingli.

Eszembe nem jutna összejönni egy férfival, akinek az a legfőbb erőssége, hogy aranyos, meg kedves. Ugyanazt várom el, mint magamtól: jóindulatú, akkor is ha pokróc modora van, és direkt (nem pedig kedveskedő vagy modoros) legyen, emellett legyen kiállása.

2016. máj. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igen, rengeteg fiú ismerősöm mondja lányokra, hogy aranyos meg kedves, miközben én inkább a törekvő, határozott, magabiztos , megértő és egyéb jelzőket használnám, csak mondjuk udvariasan/nem bunkó módon adja elő.
2016. máj. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Elmondok egy titkot:


A férfiak vonzónak találják a nőkben, hogyha egy nő legfőbb belső tulajdonságai között ott van az aranyosság és a kedvesség.


A nők nem találják vonzónak a férfiakban, hogyha egy férfi legfőbb belső tulajdonságai között ott van az aranyosság és a kedvesség.

Akkor már inkább tökösség, magabiztosság, jó duma, kezdeményezőkészség, bátorság.

2016. máj. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13. Ezek az undorító kemény kettős mércék
2016. máj. 26. 09:03
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne a férfiakba belekódolva az, hogy kell nekünk a nő, a párkapcsolat, szerintem rengeteg dolog meglenne oldódva. De azon sem csodálkoznék ha kihalna az emberi faj mert undorító ahová jutottunk.
2016. máj. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Bocs, de ez nem kettő mérce, egyszerűen más az ideál.

Hidd el, ha egy nő nem házias, nem kedveskedő ugyanúgy nem lesz vonzó sok férfi számára, mint ahogy az aranyos-kedves férfiak sem vonzóak a nők számára.

Más az elvárás a nemekkel szemben, szókimondó, határozott nőként nekem sem könnyebb, vigyáznom kell, ne ijesszem el a férfiakat, akik meg vonzódnak hozzám mind valamilyen anyafigurát keresnek...

2016. máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

14:?


Valaki azt nevelte beléd hogy a két nem totálisan egyforma? Miért baj az ha a nők többnyire X dolgot találják vonzónak a férfiakban és az Y-t nem? A férfiak pedig az Y dolgot találják vonzónak a nőkben, az X meg nem érdekli őket.

2016. máj. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!