Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőre regisztrálni 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőre regisztrálni 20 éves lány létemre mennyire gáz? Külsőmre tett megjegyzések általában aranyos, cuki, kedves. Normális srácok vannak fent ilyen oldalakon?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Csak annyit mondok vigyazz mivel sok a kihasznalos alszent alak...nehogy atb******nak.

Sokan barmit osszehazudnak csak h szexhez jussanak.

2016. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz?


De te miért tartod gáznak?

2016. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem, ott úgy fogsz normális pasit találni, mint tűt a szénakazalban. :)

Legtöbb csak dugni szeretne.

2016. febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sok jó pasit láttam már, van pár akit személyesen is ismerek és nem mellesleg külsőre is 10/10, nem is értem miért nincs barátnőjük, vagyis az egyiknek tudom, hogy azért nincs, mert a személyes ismerősei között egyszerűen nem fogja meg senki
2016. febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 20 évesen gáz.
2016. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálam határozottan nagyobb mértékben nagyon esélyed van, az biztos.
2016. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem, nincs ezzel semmilyen probléma, racionális megoldás a problémádra. Vannak fent normálisak és kevésbé normálisak is, ahogyan más helyeken is előfordul mind a kettő, de ez nem jelenthet akadályt abban, hogy kiválogasd a normálisakat :)
2016. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz, tudod hány fiatal használja mondjuk a tindert? sok pasi tényleg csak szexet akar, de nem csak a neten.
2016. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Próba cseresznye... mit veszíthetsz?

Próbáld meg,ne foglalkozz másokkal.

Valakinek összejön, másoknak nem.

2016. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
vannak normálisok is fönt, de azok úgyse rúghatnak nálad labdába!
2016. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!