Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti ismertek olyan lányt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismertek olyan lányt vagy tudtok olyan esetről, hogy bejönnek neki az aranyos, alacsony, pici fiúk? Ha igen mit szeretnek az ilyen fiúkban és milyen típusú lányok általában?

Figyelt kérdés
Ha lehet konkrét sztorikat írjatok! Köszi előre is!

2013. márc. 8. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyet tudok, de a csaj alacsonyabb volt. A srácnak meg volt vér a pucájában, nem érezte hátránynak a magasságát.

Légy magabiztos, az sok nőnek bejön, ugyanis sosem tudhatod éppen kinek mi jön be. Az ilyenek nincsenek a másik arcára írva.

2013. márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én ismerek! Magas fák hegyek között hol a tenger hupikék ott lakik a hölgy kit Törpilla néven vált világhirüvé.

és ő szereti a pici srácokat.

De ha nem gond nem irom le az egész epizodot, mert az hosszú lenne :)

2013. márc. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

aranyos, alacsony, pici fiúk?


én dajka vagyok, munkán kívül nem akarok foglalkozni velük. viccet félretéve, az olyan pasi soha nem fog bejönni, aki magát aranyosnak gondolja.

2013. márc. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejön egy ilyen. Alapjában véve nem szoktak tetszeni az alacsony pici fiúk.... akarom mondani férfiak, deeeeeee az ő esetében más. Ő kifejezetten bejön.
2013. márc. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, eddig 1 barátom volt, 163 cm, én vagyok 165, és szerettem, és NEM azért szakítottunk, mert pici volt
2013. márc. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Légy aranyos, légy magabisztos és ne bújj szerepek mögé. Ha valaki tényleg szeret nem számít milyen magas vagy.
2015. dec. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Van egy barátnőm, akinek egymás után többször is alacsony fiúk tetszettek. Nem tudom miért. De szegény sajnos mindig megszívta velük.
2016. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!