Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz a képlet, miszerint egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz a képlet, miszerint egy férfinak nagy eséllyel csak akkor lesz sikeres kapcsolata, ha magasság + péniszméret = 205 cm?

Figyelt kérdés

Egy barátom elmélete, elôször azt hittem hülyeség de megkérdeztem a 190 alatti ismerôseimet akiknek van csajok, hogy mekkora a farkuk, mindnek 20'felett van... Meg az összes csajozógép égi eszelô.

Alapelvárás persze az izmosság, és legalább átlagos arc.



2016. máj. 26. 11:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Ez a képlet nem tudom hogy jött ki :D vagy egy 2 méteres férfinek ha 5cm pénisze van az az ideális? :D
2016. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Ja persze, 20 centi felett és ezt te el is hiszed :D

a férfiak majd annyira nem értenek a centikhez, mint a fodrászok

2016. máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hisz kis hazánkban minden férfi nemiszerve 25 centinél kezdődik. Ha neked ennél nagyobb van, akkor már nem is kell olyan magasnak lenned. Látod, nem olyan nehéz ez.

Amúgy elég nagy hülyeség ez a "képlet". Ha elhiszed, az elég nagy baj. Én pl csak 170 centi vagyok, és mivel nincs 35 centis cerkám, ezért ezek szerint nem is lehetne esélyem sikeres kapcsolatom. Ahhoz képest az utolsó is 5 évig tartott. Na, ez az elmélet hamar megdőlt.


30F

2016. máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én: 197 cm magasság + a farkam 17 cm = 214 cm

Ez mellé viszonylag jóképűnek mondott vagyok és átlagos-vállas-sportos alkatom van.


Ehhez képest 21 évesen veszítettem el a szüzességem és a mai napig nem mondanám magam egy óriás csajozógépnek, bár már kb egy tucat nővel voltam az utóbbi néhány évben. A leghosszabb kapcsolatom fél éves volt.

Elég csendes, visszafogott, önbizalomhiányos vagyok a csajozógépekhez képest.

24/F

2016. máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
6%
Lehet benne valami igazság, az legalábbis tény, hogy mindkettő minél több, annál jobb.
2016. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

4es

nőként mondom, hogy az egy tucat azért elég sok

ha ettől jobban érzed magad, nekem ettől már csajozógép lennél

2016. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A 205 cm természetesen az alja, ha annál több az nem baj.
2016. máj. 26. 11:29
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen baromsággal foglalkozik annak biztos nincs egy puncija se hogy dugja!
2016. máj. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de jó, én 175cm magas vagyok, így pont jó vagyok a képlet szerint! 36/F
2016. máj. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

6:

14 éves korom óta vágytam barátnőre, szerelemre, intimitásra, szexre. 21 éves koromig a szabadidőm elég nagy részét vette el az, hogy lányokkal próbáltam ismerkedni és megkapni azt amire vágyom. Ha 7 éven keresztül sikertelen voltam a csajozásban teljesen, akkor szerinted csajozógép vagyok?

Ahogy írtam külsőre tényleg nem nézek ki rosszul (szerintem külsőre a férfiak felső 20%-ában vagyok), de egyszerűen nem jött össze semmi. Túl csendes, kezdeményezőképtelen, visszafogott voltam ha lányokról volt szó.


A kb egy tucat (pontosan 11) pedig három év alatt jött össze. Ez csak átlagban 3 havonta egy lányt jelent, ami szerintem nem sok. Egy igazi csajozógép azért évi 4 lánynál többet visz ágyba.

Ráadásul én nem csak dugni akartam többnyire. A lányok több mint fele olyan volt, hogy engem érdekelt volna velük tartós kapcsolat, de úgy érzem miután megismerték a belsőm és látták hogy nem vagyok egy nagyon tökös, magabiztos, jó dumás, önbizalommal teli ember, már ők sem akartak tőlem semmit. Legutóbb márciusban szexeltem egy lánnyal, aki azt mondta nagyon jó a szex, de amikor néhány találkozó után tartós kapcsolatra akartam terelni a témát, megszakadt a kapcsolat.

2016. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!