Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a leggyakoribb oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a leggyakoribb oka annak ha egy aranyos kedves átlagos külsejű nő egy vagy több éve nem találja a párját?

Figyelt kérdés
Lehet az az ok hogy csak szexet akarnak tőle? Nekem ezt mondta sok nő
2016. máj. 26. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Vagy nagyon válogat, vagy teljesen elvárja, hogy a férfi csináljon mindet, ő neki meg csak annyit kelljen csinálni, hogy "na jó". Ez ugyanolyan maradi dolog, mint az hogy a "nőknek a konyhában van a helye". 22/F
2016. máj. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Elég sok oka lehet.

Nálam 80%ban a másik személyisége dönt, és nehezen találok olyan férfit, aki megfog. Eleve kevés férfi barátom, ismerősöm van, és nekem kell egy bizonyos fokú ismeretség, hogy kialakuljon a vonzalom. Két másik barátnőm ugyanezzel az okkal szingli, pedig náluk is próbálkoztak elegen, illetve most az egyikük megismerkedett egy sráccal, de ő pedig nem akar komoly kapcsolatot.

Én is randizgattam, és vagy nem fogtak meg, vagy aki megfogott, és szívesen ismerkedtem volna vele, a randi végén fel akart vinni a lakására, amitől meg nekem ment el a kedvema folytatástól.

2016. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Mert magasra rakta a lécet :-P
2016. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

Elég egyszerű.

A legtöbb átlagos külsejű nő nem kezd az átlagos külsejű férfiakkal(jobbat találtak ki: fogják a jópasinál kicsit rosszabb jópasikat és őket nevezik átlagosnak, hogy onnantól velük legyenek pariban). Azok a pasik, akiket észrevesznek, viszont válogatási helyzetben vannak, ami abban nyilvánul meg, hogy aki szép, azzal járnak, aki pedig nem jó csaj, de még dugható kategória, azt megdugják.

A 8-9-10-es kategóriájú férfiak is bevallják, hogy 6-os szinttől fölfelé már lyukra futnak, de egy 6-os nő sosem kezdene egy 6-os pasival.

Így lesz az a végeredmény, hogy a 6-os férfiak max 4-es nőkhöz jutnak, a 6-os nőket pedig csak dugják a 8-asok, azok a 8-asok, akiket a nők amúgy 6-osnak mondanak...

2016. máj. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Mekkora baromság ez.

Nyilván nem szexpartnert keresnek, nem megd...tni akarják magukat, hanem egy párt, akivel hosszabb távon is el tudnák képzelni magukat... mi az hogy válogatósak?? Ha abba nem teszel energiát, hogy olyan párod legyen, akivel boldogok lehettek, mégis mibe tegyél??? ez nem egy ruha, vagy ma babfőzelék van, ezt kell szeretni alapon megy..

2016. máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na és olyan Nők mondták ezt akik cicanadrágban mászkálnak kiemelve a hátsójukat mellüket ? :) ha majdhogy nem meztelen egy csaj vagy elég lengén öltözik még is mit várni a nézőközönségtől?. enyhénszólva nők nagyon sok esetben rájátszanak. Tehát szrintem elég hülyeség amit mond a sok nő. Egyszerüen azért nem találod a párod mert ilyen a világ, a társadalom. Rakd ki mindened h b.ható legyél elv. ezt sulykolja a média az emberekbe
2016. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet nem ismerkedik célzottan.
2016. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elvált és gyereke van.
2016. máj. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem kereste, lehet, hogy zárkózott, lehet, hogy nem voltak olyanok a körülményei, amik mellett egy párkapcsolat működni tudott volna... számtalan oka lehet. Talán az egyéneket kellene erről megkérdezni, mert minden történet más.
2016. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
# 4 Időpont ma 13:03 - Számomra mindenki átlagon aluli, aki így pontozgat... :-)
2016. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!