Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők és csajok! Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők és csajok! Az arcon levő visszamaradt hegek mennyire negatívan befolyásoló tényezők?

Figyelt kérdés

Sajnos egy betegségféléből kifolyólag elég sok akném, pattanásom volt az arcomon, ezt bőrgyógyász segítségével sikerült eltüntetni, remélhetőleg nem jönnek vissza. Viszont maradtak belőle vissza ilyen kisebb hegek, amik néha pirosak, néha nem annyira, megvilágításfüggő. Van valami lézeres meg tűvel szurkálós kezelés, amivel lehet rajta valamennyit segíteni, de azt leghamarabb november körül kezdhetem el, és nem tudni, mennyit javít, és hogy mennyibe kerül.


A kérdés az, hogy addig érdemes-e egyáltalán barátnőt keresnem így a fiatal felnőttek világában, vagy várjak télig legalább?

Mondjuk hozzá kell tenni, hogy extra ronda állapotban is volt barátnőm, mert annyira jófej vagyok :D de lehet az csak a bohém fiatalkornak volt betudható, így 4-5 évvel később már nem tudom, mennyiben más a helyzet.


Vizuális segítség, körülbelül ilyesmit kell elképzelni:

[link] (jobboldali)

[link]

[link]


Azért már ennek is örülök, mint majom a tartálynak, mert előtte ilyen volt, vagy rosszabb (most ne egyél):

[link]

[link]


Ja, még valami: szóbahozzam én az ismerkedés elején, hogy mitől van ez, vagy csináljak úgy, mintha full nem zavarna egyáltalán?


24/F



#pattanás #heg #akne #kurbli! #nem lehetne mégis pumpa?
2016. máj. 27. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem még most 30 fölött is problémás a bőröm csak azért, mert zsíros és szeretnek a szúnyogok. Időszakonként nem szép, meg fáj, meg kellemetlen, de együtt lehet vele élni. Aki elfogad, ezzel együtt elfogad. A saját nagyanyám többet piszkált egész életemben emiatt, mint a kívülállók.
2016. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem nagy probléma. Ha valaki megkedvel és megszeret, akkor ezzel együtt is elfogad. Sőt, egyátalán nem lesz probléma számára! :-)
2016. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Anyukámnak is ilyen volt a bőre, de segített rajta a kozmetikus (talán lézeres kezelésen esett át) és szépen kitisztult a bőre. Ráadásul nem is volt megfizethetetlen vagy drága egy átlagos ember fizetéséhez képest.
2016. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az odáig oké, hogy ha megszeret, akkor elfogad, de maga a megszeretés elérésében való gátlás a fő kérdés :D
2016. máj. 27. 21:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Uhh sajnállak kérdező! Pedig azt hittem, nálam problémásabb bőre senkinek sincs. Még így, közel a 35-höz is gázos a dolog, de már merek az emberek szemébe nézni, és nekem is maradt utána.

Nekem lézeres kezeléssel próbálták eltüntetni, de 2 nap múlva "fellázadtak" a ragyák. Még volt 1-2 kezelés azután, de sikertelenül. :( Amit akkor nem tudtam: Hogy inzulinrezisztens vagyok. Ez azt jelenti, h hiába csinálják meg, újra jön. Semmi nem hat ellene, csak a diéta. Azért mondom, mert ha harmincas éveid fele jársz, és még mindig borzasztó a bőröd, érdemes terheléses vércukorvizsgálatot csináltatni.

Ha már átvészelted azt az időszakot, mikor már nem jön új patti, vagy viszonylag kevesebb, akkor érdemes belevágni abba a lézeres kezelésbe.

2016. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Magaddal legyél békében, és akkor másnak sem lesz akkora probléma. Mindig lesznek olyanok, akiknek nem vagy szimpatikus. Nyugi, én is tartottam ettől mindaddig és ha éppen problémásabb időszakomat éltem, mindig rejtegettem a bőrhibáimat, sebeimet (oké, hozzáteszem, volt olyan alapozóm, ami nem csak rejtette, de gyógyította, nyugtatta is a bőrömet). Aztán megismertem valakit, aki belopta magát a szívembe, és ő volt az első olyan, aki még csak furcsán sem nézett rám, amikor épp rosszabb időszakom volt a bőrömet tekintve, sőt. Nem vagyunk egy pár, de ő rengeteget segített, hogy levetkőzzem az ebből fakadó gátlásaimat, mert tudom, hogy van olyan ember, aki át tud siklani ezek fölött a hibák fölött, és megtanultam magasról tenni azokra, akik rosszabbul állnak hozzá. 1. válaszoló voltam.

Szóval ne aggódj. :-)

2016. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ne hozd szóba, mert nem lényeg, már elmúlt

nem zavarna, ha amúgy tetszene az illető

2016. máj. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást :)
2016. máj. 27. 23:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem jön be az ilyen arc. Nem akarok ragyás bőrt csókolni. 23N
2016. máj. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!