Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek mi a tapasztalata az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a tapasztalata az alacsony és kissé molett lányokkal? Mennyire toleránsak egy átlag alatti pasival?

Figyelt kérdés

Tehát azokra a tipikus alacsony (<163) csajokra gondolok, akik még egészségügyi szempontból nem kórosan elhízottak, hanem mondjuk kicsit vastag, de esztétikus combjuk/fenekük van és a hasuk sem "lóg". Nagyjából az ilyen testalkatúakra gondolok: [link]

Vannak-e nektek negatív tapasztalataitok velük kapcsolatban és ha igen, akkor írjátok le nyugodtan. Kíváncsi vagyok. Azon kevesek közé tartozok, akik képesek az ilyen típusú lányokban is megtalálni a szépséget, de több helyen is olvastam kommenteket, miszerint az ilyen csajok is ugyanolyan válogatósak, mint bárki más.



2016. máj. 27. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek a legnagyobb az arcuk. Ilyen módon kompenzálják hátrányaikat. Úgy tesznek, mint akik ugyanúgy válogathatnak mint a legjobb csajok. Éppen ezért kerüld el őket.
2016. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosan azt tapasztalom, mint az elsô. Ettôl még persze létezhet kivétel.
2016. máj. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Figyelj, minden nő, független a kortól, mérettől, súlytól, az abszolút toppasik egyikét akarja megszerezni. Számukra az átlagpasi egy nullaértékű szánalomhegy, akivel majd akkor hajlandók foglalkozni, amikor kénytelenek egyet a pénzéért elviselni maguk mellett, mert a szülés meg a gyerekneveléshez szükségük van egy eltartóra.
2016. máj. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ránézésre pedig toleránsnak tűnnek, de ezt nem gondoltam volna. Azért tettem fel a kérdést, mert néhány napja lett vége a jelenlegi kapcsolatomnak (jobb ha nem írom le az okát, mert nagy nőgyűlölet venné itt kezdetét :D) és korábban nem ismerkedtem ilyen típusú lányokkal, csak kíváncsi lettem volna, hogy mire számíthatok a társkeresés során. Ismerek néhány alacsony, molett csajt, aki kifejezetten szép.
2016. máj. 28. 00:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg ugyanez. A helyzethez még hozzájön, hogy egyre több pasinak kellenek az ilyen alkatú lányok, szóval bőven van miből válogatniuk és sokuk eléggé nagy arccal teszi, mert tényleg kompenzálnak.
2016. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát akkor úgy látszik ők sem jönnek többé számításba...
2016. máj. 30. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!