Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, szoval nem is fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szoval nem is fontos a kulso, inkabb a belso tulajdonsagok a lenyegesek?

Figyelt kérdés

lehet hogy ez reszemrol is csunya dolog de hat kiprobaltam egy kis turpissagot.


bejelentkeztem tinderre mas keppevel amit ugy gondoltam hogy a csajoknak bejon, lass csodat sokan vissza is jeloltek es elkezdtunk beszelgetni.

meghozza ugy hogy szia-val inditottam es vissza is irtak(nem volt problema hogy ilyen egyszeru kis szoval inditok) par szovaltas utan kiderul hogy normalis srac vagyok.


amikor a sajat profilkepemmel jelentkeztem be, akkor ha veletlenul valakire is rairok egy szia kezdessel en vagyok a vilag (...) hogy ilyen sablonos szoveggel inditok.


bevallom en vagyok a gonosz hogy ilyent csinaltam hogy mas profillal jelentketem be, de hajtott a kivancsisag.


most akkor hogy is van holgyeim, a kulso nem szamit csak a belso ertekek?


es igen miutan valtottunk par szot, megprobaltam civilizalt modom elmodani hogy kivancsisagbol csinaltam az áll-profilt, -> ertelem szeruen toroltek.(amit meg is ertek, mert tenyleg gonosz huzas volt reszemrol)



2016. máj. 28. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Neked nem számít? Az vesse rájuk az első követ..
2016. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

1, Elég tré hogy más képét loptad a te kis "saját" igazságosztó szerepedhez.

2, Nem minden nő egyforma, nem mind ugyanúgy cselekszik és gondolkodik. De te általánosítasz.

3, A sértettség beszél belőled: "most akkor hogy is van holgyeim, a kulso nem szamit csak a belso ertekek?"

4, Mitől is lett jobb ettől bármi? Más idejét pazaroltad el meg a sajátod hogy nem volt értelmesebb dolgod.

2016. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

meg annyit hozza fuznek:


kezdes szoveg:

szia,

van kedved velem meginni egy kavet es megismerkedni velem -> persze igen.(all-profil)



szia,

van kedved velem meginni egy kavet es megismerkedni velem -> torles lett a vege(rendes profil)


es nem tartom magam degeneraltnak, ugy gondolom atlagos vagyok.

2016. máj. 28. 14:30
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Miért kellene mindent megkapnod amit megkívánsz? Az élethez hozzá tartozik a sikertelenség, a kudarc, a csalódás és lemondás. Próbálj azoknak a pillanatoknak élni amik örömmel töltenek el és ne a kudarcokok, illetve azok okán rágódni. Az élet hamar elszáll.
2016. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

Jól tetted, hogy megpróbáltad. Én is gondolkodom ezen és kíváncsi vagyok az eredményeidre.

Miket sikerült leszűrnöd, milyen lányokra írtál rá? Esetleg valami statisztikát nem akarsz közzétenni vagy akár privátban elküldeni?

2016. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Téves következtetést vonsz le. Azoknál, akik az előnyös külsejű profilt választották, nyilván az a lényegesebb, és kevésbé igénylik mondjuk a tartalmas kommunikációt. Ellenben azoknál, akik előnytelenebb külsőt is hajlandók választani, fontos, hogy más értékekben (pl. kommunikációban) jeleskedj. Az almát próbálod összehasonlítani a körtével.
2016. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy pszichologiai torveny, amit nem lehet sehogy sem kijatszani, igy van kodolva a genekben es a "lelekben" is. Ha szerelmet szeretnel, nem pedig csak futokapcsolatot, akkor ott, marmint a szerelemnel, nem fog szamitani a kulso...legyen az barmilyen lany...legyen tizbol tizes...ha szerelmet szeretne es ha van benne egy cseppnyi ertelem akkor lefogja sz**ni a kulsot....

Emlitendo az, hogy ez az allapot csak olyan emberekben jon elo, akik mar vegig mentek egy adag cefet eleten..es becsulne a rosszat is...ha epp az jon. Mondhatni ez egy szellemi fejlodes ami vegbe megy az emberben. Fajdalom+szenvedes=becsuld azt amid van, mig az elet meg nem tanit becsulni azt, amid mar nincs....

....ui: persze az elet mindig mindenhol racafol erre, de altalaban, ha a pszichologiai oldalat nezzuk, akkor ez beszokott jonni amit fentebb irtam.

2016. máj. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Költőnő? ***** válasza:
83%

1. Nekem a szépfiúnál sem tetszett volna egy ilyen indítás.

2. Mikor fogjátok már fel, hogy a társkereső egy húspiac. Ott nincs illat, kisugárzás, nevetés, csak az a kiba.szott profilkép.

2016. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Mindenkinek van egy ízlése, mi tetszik neki, nyugi, az általad szépfiúnak titulált pasik sem tetszenek minden nőnek. Senki nem tetszik mindenkinek, ezt el kell fogadnod. Ugyanakkor én is fent vagyok hasonló oldalon (de az nem csak társkereső), és ne haragudj, de némelyek fotóinak a minősége eleve hagy némi kívánnivalót maga után, szóval sötét, homályos, tükörvillantós, van, aki paintben leszedte a fejét a képről és csak a teste látszik, és ugyanez van feltöltve kb. 10-szer ahhoz az egy adatlaphoz (csodálom, hogy a moderátorok még nem nyúltak bele a profiljába), aztán van, akinek olyan búvalb*ott az arckifejezése, hogy az embernek az életkedve is elmegy tőle, ha ránéz, aztán vannak a csücsörítős pasik, akik állítólag heteroszexuálisak (hát némely ilyen fotó láttán ezt erősen megkérdőjelezem), no meg a másik kedvencem, akik nagyon művészi fotót akartak összehozni, de nagyon nem sikerült eltalálni. No, hát az ilyeneket én is kiszórom a rostán, aki arra sem igényes, hogy normális minőségű és normális beállítású fotót tegyen fel magáról. Az ízlés meg olyan dolog, amiről nem érdemes vitatkozni, ahány ember, annyiféle.
2016. máj. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem tetszik a kísérleted :)

Pont azon gondolkodtam, hogy van e olyan társkereső, ahol nem a képeken van a hangsúly.

Számít ugyan a kinézet, de szerintem nem ez az elsődleges.

27/L

2016. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!