Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok. Ti mit néztek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Ti mit néztek meg elsönek 1 pasiban? Mik a fontos "tulajdonságok"?

Figyelt kérdés
mi alapján választjátok ki hogy kivel jártok. mi a fontos nektek? légyszi kort is irjatok. elöre is köszi a válaszokat
2010. okt. 10. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Hogy van-e neki lába. Minimum 2, maximum 3.
2010. okt. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ez hülye kérdés. Mindenki mást figyel.

- Szem

- Arc

- Láb

- Kéz

- Seg

2010. okt. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Első sorban a kinézete (mert ugye ezt látjuk először) Most nem kell überf*sza csávónak lennie, de azért nézzen ki valahogy. De a legfontosabb, hogy ÁPOLT legyen!


Aztán ha megismerem, érdekelnek a tulajdonságai, a viselkedése társaságban(utálom azt a pasit, aki a haverjai előtt lekezelően bánik a barátnőjével)


Fontos tulajdonságok nekem egy fiúban, hogy kedves legyen, lehessen vele viccelődni és hogy komolyan vegyen.


16/L

2010. okt. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
elsőnek ami nagyon megfogós tud lenni nálam az egy ember attitűdje... hogy hoyg viseli magát. sokat elárul bárkiről, és nagyon vonzó tud lenni egy bizonyos típus számomra. persze később nem ez a legfontosabb, de elsőnek azthiszem ez az amire "figyelek"
2010. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elsőnek az összhatást nézem, hogy hogy néz ki. Aztán ha tetszik ismerkesek, ha a belső is tetszik és én is neki akkor már komolyabb...:)
2010. okt. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Először a külsejét nézem meg, mint mindenki más. Ha kinézete átlagos, és nem sovány, duci, akkor esetleg el tudnám képzelni barátomnak. Aztán megismerem belülről, és a külseje egyre lényegtelenebbé válik, de az előző megállapításaimnak akkor stimmelniük kell.


Mint belső, a különleges személyiségű srácokat kedvelem, és valamiért nem vonzanak a túl beszédesek, hiába nagy az én pofám. Meg persze lehessen vele beszélgetni, és intelligens legyen.

2010. okt. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a külsőben nézem:

-"kisugárzás":D

-kéz

-szem és arc

-aztán mindentXD

Belsőben meg annyit, hogy legyen ápolt, vicces, okos, legyen valamihez tehetsége(pl. gitározzon, vagy valami), ne legyen bunkó, ne legyen divatmajom, és legyen udvarias.

Lehet, hogy túl nagyon az elvárásaim, de nem muszáj mindnek megfelelnie...:) 15/L

2010. okt. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

- Külsőre nem kell helyesnek lennie, de legyen a kinézete szimpatikus. (Én is egy átlag csajszi vagyok, és átlagos kinéeztű srácot is tudok vonzónak látni.)


- Ne dohányozzon, mert én sem teszem.


- Legyen közös érdeklődésünk is, tudjunk jókat beszélgetni.


- Ne legyen nálam fiatalabb, inkább idősebb 3-4 évvel. (De ez nem olyan szigorú szempont.)


Ha mindez adott, akkor szívesen randizom vele, és ismerkedem. 23 L

2011. ápr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát minden lány mást néz de töbnyire a körmét, a haját a cipőjét és a ruházkodását, mondjuk nekem a haj a fontos, gyengéim a hoszab hajúak, na de ez már nem ide megy. nos sok sikert a lányoknál.
2011. ápr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zöldkaki válasza:
Én először a haját és az arcát nézem meg aztán a testét hogy azért normális alkatú vagy nem... ha tudom megfigyelem a szemét, seggét :DD Meg azért látszódik a kisugárzásán hogy egy bunkó vagy pedig szerényebb...
2013. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!