Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vetessem észre magamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vetessem észre magamat egy fiúval, aki amúgy csak barátzónában tart?

Figyelt kérdés
2016. máj. 28. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
sehogy
2016. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon könnyen, hiszen a nő választ. Vagy mégsem ?
2016. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Már mindent kipróbátlam. Hetero, de átnéz rajtam.

Lehet, hogy hallott rólam valamit hátam mögött? Még sosem vallottam kudarcot fiúkkal szemben.

Ha küldök felé egy jelet, átnéz rajtam. Ha rámosolygok, általában csak bólint, és megy a dolgára. Gondoltam arra, hogy félrehívom, és letámadom, de ha akkoris visszautasít az kissé hazavágná a maradék önbizalmamat.

2016. máj. 28. 21:12
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Miért nem vagy hajlandó elfogadni és belátni, hogy ő nem akar téged párjának?


Ennyire értetlen felfogású nem lehetsz?


Ne erőltesd már rá magad egy emberre! Legyen már tartásod! Vagy ez a te nőiességedből hiányzik ezek szerint?

2016. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha akarna valamit, akkor elhívna kettesben találkozni.
2016. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Bunkók kíméljenek!
2016. máj. 28. 21:30
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Kislány, mi a b..nkó az utolsó két válaszban?


Mi van, nem tetszik az igazság?

2016. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Szergej55 ***** válasza:
61%
Felesleges teperni. Ha nem teszed, csak magadat kíméled meg.
2016. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Sportos 26 éves nő vagyok. Úgyhogy erről csak ennyit.


Stílus? És a te értelmi felfogásoddal mi a helyzet hogy képes vagy magad ráerőltetni másra aki nem is akar téged? Egyértelmű jeleket ad hogy tudni se akar rólad.


Ha szép szóval nem érted meg (szép szó = a srác reakciói) a dolgokat, akkor egy kis erősebb szövegből végre leesik neked a szitu.

2016. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező: Hát ez egy súlyos probléma, ami egyre több nőt érint. A fiúk nem akarnak randizni. udvarolni, szexet akarnak, és olyanoktól, akiket nem vagy alig ismernek.

Szerinte járj el a kedvenc helyeire, írj rá face-re, vagy ha barátok vagytok, és nemcsak ismerősök, akkor menjetek el egyszer kajálni, miközben megbeszélsz vele "valami fontosat", ami persze mégsem olyan fontos.

Persze ez utóbbi csak akkor működik, ha barátok vagytok



10-es: Ezt még én sem hiszem el, rólad. Az a baj a hozzánk hasonló kövér lányokkal, hogy szerettek okoskodni, pedig a mai világ már nem olyan egyszerű, mint anyáink idejében volt.

Feltéve ha nem 16 vagy, mint amire gyanakszom. Vagy 14?

2016. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!