Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire ijesztő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire ijesztő, hogy egyedül élek?

Figyelt kérdés

Örököltem a mamámtól egy lakást, ráadásul dolgozom is, tehát el tudom tartani magam, egyedül élek. Azt hittem, ez ismerkedésnél majd előny lesz, hiszen nem kell "alkalmazkodni az anyóshoz" ha nálam vagyunk.


A legtöbb férfi viszont ettől megijed. Túl önálló vagyok/miért nem gyűjtöm inkább a pénzt/biztos nagyok az igényeim/rosszban vagyok a családommal, stb., stb.


Pedig alapból tök ugyanúgy élek, mint bárki, csak magamnak kell rendet tennem magam után. Radásul mindenkivel jól megvagyok, mikor volt párom, kimondottan szerettem a családjánál lenni, élveztem a nyüzsgést, tehát még nem is embergyűlölő vagyok...


Ha családoeretnékegyszer, jobban tenném, ha ülnék anyám nyakán, gyűjtögetném a pénzt, és várnék a hercegre? :(


2016. máj. 30. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen igazad van! Jól teszed, hogy önálló vagy.

Ennek az egésznek csak egy előnye lehet, ami a férfiakat illeti: hamar kirostálódnak azok, akik nem tudnak felnőttként gondolkodni!

Hajrá!!

2016. máj. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Bocsánat, folyton lefagy a gépem, ezért nem pontosan látom, mit írok.


*családot szeretnék egyszer.

2016. máj. 30. 09:47
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom a korodat, de férfiként azt tudom mondani, hogy engem, 30 felett, már nem zavar, sőt előny, ha önálló vagy.

Az sem gond, ha képzettebb vagy vagy jobban keresel(a barátnőm p. tényleg jobban is keres nálam), mert ezek változó dolgok.

Az önállóságod viszont segít abban, hogy partnerek legyünk és ne pedig valaki rohanjon a másik után, mert az jó party...


Kérdés, hogy milyen korosztályban nézelődsz.

2016. máj. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ijesztő, ez inkább előny hogy van hova elvonulni kettesben a pároddal. Végül is az akkor már a te várad :)
2016. máj. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Nekem az a véleményem, hogy egy felnőtt embernek pont, hogy önálló élete legyen és ne üljön senkinek a nyakán. Persze most majd jön a sok lúzer és elkezd vitatkozni, hogy miért ül otthon és, hogy gyűjtöget, meg nehéz manapság, nem segítik, stb. ... Én megcsináltam nulláról, segítség nélkül, csak a két kezemmel, hogy valamikor 21 évesen önálló életet kezdtem, úgyhogy a többi csak kifogás :-P
2016. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A férfiak egy nagy része kisebbségi komplexusos, csak akkor érzi magát nyeregben, ha érzi, hogy ő a herceg fehér lovon, el tud kápráztatni, feletted áll. Ha nagyjából ott áll anyagilag ahol te, akkor nincs elkápráztatás, nem mehet biztosra.
2016. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem akkor ijednek meg, ha nekik nincs lakásuk..neked meg van. Ettől még nem ijesztő, hogy egyedül élsz. Ha albérletben lennél, akkor semmi gondjuk nem lenne.

Ez persze csak tipp, de ezt tudom elképzelni.

2016. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább a párválasztási szokásoddal van a hiba, nem az önállóságoddal.
2016. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem gondoltam volna, h egyszer az a baj, h van lakás/ház, egyszer meg az, h nem. :D ez a túl önálló vagy, meg többi hülyeség hát vicces, ilyet se hallottam még, sok hülyeséget hallani ezen az oldalon, mindig tanulni vmit. :)


Sztem az a lényeg, h érezd jól magad, ha nincs partner, akkor egyedül is, és ha hülyéket fogsz ki, akkor lapozz tovább. :) Azért keress vkit, akivel jól érzed majd magad, mert egyedül tényleg nem annyira jó egy lakás, mit szólnak a szomszédok, h nem szűrődik át nyögéshang a szomszédból? :D

2016. jún. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Egyedül egyszerübb az élet.Már ha valaki megengedheti magának azt hogy ne kelljen tizedmagával megosztani egy albérleti lakást vagy azonbelül mondjuk másod vagy harmadmagával oszozkodni egy albérleti szobán

Ilyen körölmények között eltöltött huzamosabb időszak után az ember már nem vágyik másra csak arra h egyedül éljen.Főleg ha mondjuk nehéz vki nehéz fizikai munkát végez és nap végén miután hazaér hullafáradtan meghalni, még akkor is irányitani akkarják ..Na az a "halál" .


Azmeg maga főnyeremény ha vkinek anny pénze vanh tud venni magénak egy saját lakást

2017. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!