Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » SOS! Ez valami szellem lehet?...

SOS! Ez valami szellem lehet? Pár furcsaság ami mainap folytatódott? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már tegnap is volt rá első példa. Pl. Magától meg mozdult az ajtó! A fötelben ültem és akkor vettem észre hogy senki nem jött ki, be egyedül voltam a szobaban. Az ajtó meg egy kicsit megmozdult! Ekkor rohant be sikoltozva öcsém hogy valaki erősen megmozgatta a szobájában levő boxzsákot. Nem sokáig törődtem aznap azzal, de ma...

Ma délután körül történt, hogy egyedűl ültem a konyhában s közben videókat néztem(nem ijesztőeket, vicces failokat nézztem). És szóval a kuka fedele erősen megingott. Mintha valaki kidobott volna valamit. Erre ugye felkaptam a fejem, nem volt itt senki, kiáltottam öcsémnek. Ezutan nagyon furcsán kezdtem magam érezni. Mintha valaki figyelne... Utána most kb, egy órával ezelőtt (23 ora korul) megint jött ez a fura èrzés... Hajlamos vagyok bepánikolni, így most is be vagyok parázva. Szóval most egy órával ezelőtt, anyámék szobájába voltam öcsémmel, filmet töltottem. A kutya elkezdett agresszíven ugatni, panikolva jottem ki es a szobam résnyire nyitott ajtaját ugatta. Ebben az a gázos, hogy én 100százalékosan bezártam. Na ekkor szakadt el nálam a cérna és alduni kuldtem ocsémet, meg magamat is ugye. De képtelen vagyok elaludni, mert ijesztő érzésem van.

Azt hozzáteszem, hogy apaiágon a nagyszüleim halottak, plusz a kutyám is, aki igen közel állt hozzám. Nem tudom jelent,e ez valamit? Kérlek normális válaszokat adjatok, ha meg trollok is válaszolnak akkor valami vicceset... Legalább nem figyelek ezekre... Tabletról írok, szóval bocs a hibákèrt!!

16/l



2015. aug. 8. 00:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Meg annyit hozzátennék, hogy a szüleink dolgoznak most.
2015. aug. 8. 00:25
 2/14 anonim válasza:
aludj, nincs ott semmi.
2015. aug. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
18%
Gondolj bele, hogy hány ember él a földön, és még sem sikerült még senkinek bebizonyítania, hogy léteznek szellemek. Valószínűleg azért, mert nincsenek is. 1000 más oka lehet annak, amit tapasztaltál. Ha pedig hiszel az ilyen, és hasonló dolgokban, előbb utóbb könnyen lehet, hogy minden ijesztő dolgot ezzel fogsz magyarázni. Inkább ne tedd. :)
2015. aug. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Elég sok embernek be sikerült bizonyitania csak nemfogadjátok el :)
2015. aug. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem mondom hogy nem szellem volt , de azt se hogy az.Bármi lehetett!Viszont feltennék pár kérdést.

-Volt már felszentelve a házatok?

-Mikor ez az egész történt nem éreztél hőmérséklet változást?(szellemjelenségeknél gyakori , hogy a szobában megváltozik a hőmérséklet - hidegebb lesz )

-Éreztél valami furcsa szagot? - pl valami jellegzetes parfümöt , amiről tudod hogy a közeledben csak egy valaki használt olyat.

-Mikor az első "jelenséget" tapasztaltad rögtön elfogodt a pánik , vagy nyugodt voltál?

2015. aug. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tartsatok őrültnek de szerintem a leányzóban van bizonyos telekinetikus képesség melynek nincs tudatában .Ill hogy külső hatás pl elhaladó jármű okozta rezgések ( bár nem magyarázza a box zsákot )
2015. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem volt arrafelé enyhe földrengés?

Idővel kiderül, mi volt.Persze szellem sem kizárt.Ne foglalkozz vele, majd elunja magát és eltűnik.

Nálunk például tegnap a konyhaajtó teljes szélcsendben úgy becsapódott magától hogy örülök, hogy nem tört ki az üveg.Ne tudom mitől lehetett de szerencsére nem fordult azóta elő.

2015. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Én most 15 éves vagyok, és amikor másodikos voltam, nem fújt a szél meg semmi, épp mentem volna be az udvarról az ajtón, és hirtelen szépen kinyitódott előttem, picit megijedtem, de arra gondoltam hogy apropó éppen akkor emeltem fel a kezemet kicsit direkt, és akkor nyitódott ki, anyumnak a kávés poharában a kanál mindig megcsörren, egyszer a szekrény legtetejéről a torta forma leesett, én nem hallottam meg, a mellette levő szobában voltam, gépeztem, gyakorlatilag a nappaliban voltam, ők a konyhába, és oda jönnek hozzám hogy leesett, az egyik házunkban, onnan szerencsére elköltöztünk, és a nővérem elég rosszul viseli ezeket de a lépcsőn látott egy kisgyereknek az alakját feketén fel-le rohangálni, és kiderült hogy ha jól emlékszem meghalt a családnak egy lánya. :(
2015. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#5/

- szerintem nem volt szentelve. 2 éve lakunk itt. A régi házban is voltak durva dolgok. Pl. Fursa neszek, suttogás,kaparászás. Ezen kívűl valaki elég sokszor taperolt a takaron keresztül,ki nezztem alola de senki sehol, szóval el koltoztunk, de ebben a hazban is tortentek velem dolgok. Érzem hogy figyelt valaki, amikor ujjitottuk a szobamat ugye foliak voltak lerakva, lehetett hallani ahogy valaki lepkedett ott, birizgalta a nejlonokat. Plusz egy idoben itt az ujjitas utan is gyakran ereztem hogy hozzam er valaki , leul az agyamra, na akkor rohadtul megijedtem. Szoval ha szellem, akkor regota cseszeget engem...

- szerintem nem éreztem hideget. Régebben néha szokatlanul is hidegebb volt a szobámba, de most ez nem volt.

- igen... Erös dohanyszagot. Csak a szobamban lehetett erezni. Anyai erezte. (nem dohanyzom), volt amikor dogszagot is ereztem, nem olyan régen, ezelott. (azert ezt is lrirom)

- termeszetesen be panikoltam.


#7/

Nem.


#8. Azta az azért durva lehet:O mondja ha én meglattam volna egy gyerek árnyját, szornyet halnék :(.


Fura, mert mostanra lecsendesűlt szellemke, már ha az. Remélem nem is aktivizálódik újra.


Plusz. Hozzáteszem, mert most jutott eszembe! Én és öcsémmel tobbszor is kapcsolatba próbaltunk lépni szellemekkel. Lehet ehhez is köze a multkorinak? Már ezt is emlitem, ha a tobbit is.

Mobilrol vagyok.

2015. aug. 10. 16:52
 10/14 anonim ***** válasza:
Már miért lenne hisz az autóknak sincs a sebváltókhoz
2015. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!