Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal aki megcsalta az előző párját?

Figyelt kérdés
Van 1 lány akivel nagyon jól elvagyunk csak az a gáz benne,hogy tudom biztos forrásból,hogy az előző pasiját megcsalta hónapokig. Ezt nem mondtam neki,hogy tudom csak faggattam az előző kapcsolatáról(3 évig tartott)és aztmondta nagyon elhanyagolta a barátja. Viszont akkor is bennem van a bizalmatlanság kicsit. Mivan ha velem is megteszi? Vannak még manapság olyanok akik a megcsalást elutasítják,vagy régimódi vagyok?
2016. máj. 30. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Mivel téged zavar a másik előélete, ezért te ne járj vele.

A normális embereket nem érdekli, hogy mit csinált előtte a párja. Az az ő magánügye. Attól, hogy mást megcsalt, téged miért csalna meg?


Természetesen nem szép dolog a megcsalás, de mindenki életében lehetne találni olyan cselekedetet, amiért 'alkalmatlannak' lehetne nyilvánítani komoly kapcsolatra.


A jövőben a jelent nézd, ne a múltat. Ezt már elrontottad, ezen járna egész kapcsolat alatt az agyad.

2016. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Az zavar, hogy hárítja a problémákat és ahelyett, hogy megoldaná őket elmenekül? Így megértem, igazából hónapokig csalni, ahelyett, hogy megmondaná a pasinak, hogy bocs szivi, de ez nem megy, számomra is gáz.


Megértem azt is, hogy ne a múltjából ítélj, hanem ismerd meg előtte jobban. Lehet, hogy a pasas is adott hozzá a dologhoz, pl nem lehetett vele beszélni, vagy ki tudja.


Jöjj össze vele, ha tetszik és ha ezen kívül, látszólag, nincs vele gond és akkor majd megismered. Kommunikálj vele.

2016. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem jönnék össze olyannal aki megcsalta a barátját akkor már nekem nem is maradna senki.
2016. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Amint lenne valami gáz a helyett, hogy megbeszélné velem, könnyen lehet megcsalna engem is.
2016. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1# azt tudod hogy nagy hulyeseg amit irtal! Ha nem erdekel a mult jarok a csajjal aztan lepodjek meg hogy megcsalt? Ha valaki valakit megcsal raadas tobbszor az mast is megfog csalni.
2016. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
első válaszoló: lehet hogy kicsit túlzok, de akkor valószínűleg nem érdekelne téged az ha a párod mielőtt veled megismerkedett például sorozatgyilkos volt akit még nem kaptak el? vagy bármilyen büntetett előéletű ember? mert ez is beletartozik a pakliba.
2016. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!