Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek egy nárciszti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy nárcisztikus személyiségzavaros emberrel? 20/l

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok,nagyon vonzódom hozzá és úgy érzem lelki társak vagyunk,de kiderült róla ez a fontos információ. Valakinek van valami tapasztalata?
2016. máj. 30. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha.Soha.Soha.Soha.
2016. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem vágysz érzelmeid viszonzására, megértésre, empátiára, törődésre, figyelemre, viszont örömmel fogadod, hogy minden róla szól és a világ körülötte forog, akkor jah, akkor simán jó lehet. Egyéb esetben, ha mondjuk tényleges párkapcsolatra vágysz, akkor nem.
2016. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szergej55 ***** válasza:
61%
NEM! A személyiségzavart még kezeléssel is csak kb. módon lehet szinten tartani, javítani kevés esetben sikerül. Akit pedig nem is kezel szakember, attól mentsen meg téged a jó Isten!
2016. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem, apám ilyen, ha megaláztatásra, agresszióra, megszégyenítésre vágysz, lábtörlő akarsz lenni, akkor igen! Az ilyen ember ráadásul magasabb rendűnek hiszi magát, kivéve ha a másikról azt hiszi, okosabb nála, attól meg kifejezetten idegbeteg, agresszív lesz. Egyébként senki nem érdekli, csak a saját kényelme.
2016. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

SOHA!!!


Egy ilyennel húztam le 13 évet mire rájöttem mi a gond.....

2016. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 cukilányka 0.0 ***** válasza:
0%

Szia!


Még fiatal vagy, szerintem sokkal több férfit kéne kipróbálnod, mielőtt valakivel komoly kapcsolatra adod a buksid. :)

2016. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerkedtem egy személyiségzavaros sráccal, ez még meg volt spékelve egy kis depresszióval is!

Huhh, hát mit is mondjak?!

Én is vonzódtam hozzá, amikor "normális" volt, akkor nagyon jól kijöttünk...De! Amikor előjött ez a személyiségzavaros dolog nála valamint depressziósabb időszakában volt, akkor az nagyon kegyetlen volt.

Állandóan engem elemezgetett, mit csinálok jól illetve rosszul. Jót akkor mondjuk nem tudtam szerinte csinálni. A másik meg, hogy hetente gondolta meg magát azzal kapcsolatban, hogy jót tesz-e neki, hogy mi ismerkedünk.

Ez is nagyon kiábrándító volt... Mármint az, hogy hetente megkaptam, hogy: "Ááá, inkább hagyjuk egymást!"


Nagyon sajnáltam, hogy nem lett az ismerkedésünkből semmi sem, mert szerettem volna neki segíteni, mivel mindezek ellenére nagyon megkedveltem. De egyben fel is lélegeztem, amikor én mondtam ki, hogy hagyjuk egymást.

Nem a betegsége miatt, hanem a piálgatásai miatt. Ezt ő persze a depresszióra fogta.

Valamint olyan szinten csak magával foglalkozott, ugye a személyiségzavar miatt, hogy az valami hihetetlen, én meg ugye azért néha-néha vágynék egy kis figyelemre. :)


Huhh, sokat írtam, de jól esett kiírni magamból!


Nem beszéllek le erről a srácról, de ne számíts könnyű menetre, ha összejössz vele.

2016. máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!