Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy én senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy én senkinek sem vagyok elég jó? L24

Figyelt kérdés
Ha egy fiúval ismerkedem, mindig az jár az eszemben,hogy otthagynak egy tőlem jobb lányért, ami a legtöbbször így is van. De komolyan nem értem én miért nem vagyok jó senkinek. Nem vagyok egy nagymenő csak akire mások áhítoznak. Mások sem tökéletesek pedig. Már arra is gondoltam véget vetek az életemnek a sikertelen életem miatt. Így érzem magam, tehát nem rinyálok. Oltó hozzászólók kíméljenek.

2016. máj. 31. 11:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt sokáig. Ez azért van, mert te sem fogadod el önmagadat igazán, úgy érzed esetleg, hogy nem érdemled meg a szeretetet. Vagy nem ilyen gondod van?
2016. máj. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kérlek, fejezd ezt be...volt itt már alacsonyocsmány, magasvékony, most jössz te, aki mindig azt érzi, hogy senkinek nem jó és ott fogják hagyni..az utóbbi 1 napban legalább 5x írtad ki ezt a kérdést!
2016. máj. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Teljesen komolyan kérdezem: mit vársz attól, hogy rendszeresen kiírogatod ugyanazt a kérdést? Mit vársz tőlünk, vadidegen válaszolóktól, hogy tudunk segíteni neked?
2016. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nincs önbizalmam, de miért is lenne?
2016. máj. 31. 12:00
 5/15 A kérdező kommentje:
Most írtam ki először kérdést.
2016. máj. 31. 12:01
 6/15 anonim ***** válasza:

Én egy önbizalomhiányos partnerrel vagyok kapcsolatban. Azt tudom elmondani, hogy a másik fél ilyenkor mit érez.

Azt érzem, hogy hiába adok pozitív megerősítéseket a másiknak, olyan, mintha egy feneketlen kútba töltögetnék vizet. Ettől én érzem magam értéktelennek, hogy amit nyújtok, az semmit nem ér.

Amikor a párom elkezdi magát ostorozni (észre sem veszi), akkor bennem az az érzés alakul ki, hogy tényleg, miért is vagyok én ilyen emberrel, aki saját bevallása szerint semmire sem jó? Egyszerűen elbizonytalanodom, hogy most akkor én látom őt jól, vagy ő önmagát? Hatalmas kérdőjelek jelennek meg a fejemben, és elszáll iránta minden vágyam, vonzalmam. Ő maga mondogatja, szinte győzköd róla, hogy nála csak jobbat kaphatok. Egy idő után pedig elhiszem neki, annyira meggyőzően hajtogatja.


Na hát ez volt a kapcsolatunk elején. Én nem tudtam kezelni a helyzetet, de szerencsére a páromnak volt annyi esze, hogy pszichológushoz fordult. Ezzel megmentette a kapcsolatunkat. Már egyre ritkábban ostorozza magát és egyre többször lát meg magában pozitívumokat. És amikor azt mondja, hogy ő jó valamiben, akkor abban bennem azt erősíti, hogy igen, jól választottam.

2016. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*hogyan tudunk segíteni neked? <- írásban lehet máshogy jön le, ezért konkretizálom: úgy értettem, hogy mondj egy módot, amivel segíteni tudnánk, és nem úgy, hogy 'hogyan képzeled, hogy mi segíteni tudunk neked'. Na. :D
2016. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De amúgy nem emiatt alacsony csak az önbizalmam, anyukámék szerint sem vagyok jó semmiben.
2016. máj. 31. 12:07
 10/15 A kérdező kommentje:
Járják én is pszichológushoz?
2016. máj. 31. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!