Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális, ha beletörődtem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha beletörődtem, hogy úgy sem leszek soha senkinek elég jó?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy szép arcom van, az alakom se rossz, de azért nem is jó, és személyiségre sem vagyok valami ideális barátnő. Egyáltalán nem tartom magamat jó csajnak, teljesen átlagos vagyok, és az életem is unalmas. Akikkel eddig együtt voltam, azoknak is csak szexre kellettem, kapcsolatot senki nem akar velem. (Ez nem azért van, mert nem adok esélyt senkinek, teljesen normális srácoknak sem kellek igazán.) Az nem vált be, hogy turbózzam fel a külsőmet, mert amikor mindent kihoztam magamból az exem miatt, akkor is kevés voltam neki.


Sokáig nagyon zavart ez a dolog, de egy ideje már elfogadtam ezt, és különben sem hiányozna, hogy egy kapcsolatban örökös megfelelési kényszerem legyen, és csak féltékenykedjek minden csinosabb lányra. Sokkal nyugodtabb és egyszerűbb így minden, nem borítja fel senki a lelki egyensúlyomat.


Egyedül az zavar, amikor sokan kérdezgetik, hogy van-e már valakim, és nem tudom, miért nem értik meg, hogy nem is akarok kapcsolatot.

Voltatok már így ti is?


20/L


2016. ápr. 4. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy látom exeid (vagyis akikkel voltál) tehetnek a felfogásodról ami elég rossz irányban van. Egy NORMÁLIS kapcsolat nem a megfelelési kényszerből áll. Nem abból hogy 150%-os legyél mindig, hanem a szeretetből, szerelemből.

Őszintén úgy tűnik mintha adnád a kemény csajt, kifele azt mutatod nem kell senki, de még is kellene...más szemlélettel lehet simán barátod.

2016. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Én is így vagyok (fiú vagyok). Engem is szoktak kérdezgetni, hogy mikor viszek haza végre egy lányt. Akkor persze mindig zavar a téma, de igyekszem hamar túl lenni rajta és újra jól érezni magam a bőrömben.
2016. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10-20 év múlva ha nem változik a helyzet lehet jogos lesz a kérdés,de most még felesleges aggódás :)
2016. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így 20 évesen ez elég erős kijelentés,hogy soha nem leszel senkinek elég jó, mindenesetre az pozitív dolog,hogy nem görcsölsz ezen állandóan. Én is így vagyok ezzel, mostanában nem érdekel,hogy nincs kapcsolatom, nem idegeskedek ilyen dolgok miatt, elfoglalom magam mással, de ha adódnak majd lehetőségek,azokat kihasználom, azt tanácsolom, ha akad lehetőség, te se szalaszd el. 32F
2016. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent a személyiségedre vonatkozó kijelentés? Miben nem tartod magad jónak?
2016. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5%
Van olyan lany aki szivesen ismerkedne?:) Ha igen irjon.
2016. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem mondanám normálisnak. De ha az vigasztal, rajtad kívül még nagyon sokan mások is így állnak a dolgokhoz. Ha valami nem megy, legyen szó bármiről, akkor azt nem erőltetik. Bele törődnek, hogy nem jók benne, elkönyvelik magukat alkalmatlannak.


Egyébként, ha "Sokkal nyugodtabb és egyszerűbb így minden, nem borítja fel senki a lelki egyensúlyomat" és "különben sem hiányozna, hogy egy kapcsolatban örökös megfelelési kényszerem legyen", akkor miért vársz itt valamiféle megerősítésre, hogy ez normális, amikor a saját elmondásod szerint neked jó így?


Ha nem lenne normális, akkor inkább próbálnád magadat kényelmetlenül érezni egy olyan helyzetben, ami neked nem jó?:)


Lehet, hogy rosszul érzem, de szerintem ellentmondások voltak benned, amikor ezt az egészet megfogalmaztad.


Amúgy akármennyire is sulykolják, nem a párkapcsolat körül forog a világ. Ahelyett, hogy ezen gondolkodnál, hasznosabban is tölthetnéd az idődet. Próbáld ki magadat új dolgokban, tűzzél ki magadnak új célokat, talán rájössz, hogy tehetséges vagy olyan dolgokban is, amikre nem is gondoltál eddig. Aztán eközben a folyamat közben úgy is betoppan majd egy olyan srác az életedbe, aki meglátja az értékeidet. Akinek úgy leszel jó, ahogy vagy. Ennek a srácnak úgy sem kell majd görcsösen megfelelned.


Bár ehhez azért nem ártana egy-két változtatás :) Nem, nem a külsődön kell változtatni, hanem inkább a belsődön. A kérdésed alapján, hogy is fogalmazzak "szépen"... Nem tűnsz eddig megnyerő egyéniségnek, de azért én így ismeretlenül hiszek benned. Ez változni fog úgy is idővel ;)


Csak, hogy az utolsó kérdésedre is válaszoljak, igen voltam már így. Nagyon is jól át tudom érezni a helyzetedet, csak én kissé másképp állok a dolgokhoz :) 19/F

2016. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!