Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy gazdag srácnak ezek vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gazdag srácnak ezek vajon tetszenének?

Figyelt kérdés

Nekem is van pénzem, tény, hogy egyenlőre nagyrészt csak a szüleim révén, de a programszervezéssel soha nem volt problémám, de most először ismerkedek egy gazdag sráccal, és nem tudom, hogy ők miket szoktak csinálni. Még nem sokat tudok róla, de ő is sokat jár nyaralni, síelni, ilyesmik.


Én nem szeretem ezeket a nagyon puccos helyeket, hiába telne rá, olyan feszengős az egész. Szívesebben szeretek kiülni egy parkba beszélgetni, esetleg piknikezni, a kutyámat sétáltatni, közös főzés, elmenni túrázni, vagy akár csak a Gellért-hegyre, kiülni nézni a csillagokat, stb.

De félek, hogy esetleg emiatt túl 'vidékinek' tartana. Szerintetek javasoljak neki ilyesmiket?

21N


2016. máj. 31. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp javasolj neki ilyeneket. Mivel te ez vagy amiket leírtál "Szívesebben szeretek kiülni egy parkba beszélgetni, esetleg piknikezni, a kutyámat sétáltatni, közös főzés, elmenni túrázni, vagy akár csak a Gellért-hegyre, kiülni nézni a csillagokat, stb. " ezért a kapcsolatotok alatt is ezt szeretnéd. Jobb, ha most hozzá szokik, mert gondolj bele, hogy összejöttök és utána nem lehet majd vele elmenni sétálni, mert túl közönségesnek tartaná? Már is egy csomó konfliktus a kapcsolatban.
2016. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi is ugyan olyan emberek vagyunk :D

Ez tőle függ de ha nem egy fszkalap hanem normális meg főleg ha tényleg érdekled, nincs olyan hogy "megszokott egy szintet"...

Legalábbis ilyen téren nincs szerintem...

Nálam nincs, nekem nagyon tetszenek azok amiket leírtál... ennél "sokkal. ""rosszabbakra"" " is vettek már rá :D

De szerettem a csajt szóval no problemo :D

20f

2016. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Arról függ hogyan pénzes.

Van akinek nincs azért annyi de felvág vele. Na nekik nem fog ez bejönni.

Meg van akinek több van, de nem magamutogatásra. Na nekik valószínűleg meg bejön amiket írtál.

2016. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"de most először ismerkedek egy gazdag sráccal"


Nem kell túlmisztifikálni ezt a gazdagságot. Nem olyan nagy dolog ez. Attól, hogy valaki jól áll anyagilag, még nem kell úgy kezelni, mintha valami istenség lenne, nem kell rögtön azt feltételezni, hogy csak puccos helyekhez van kedve. Szerintem nyugodtan javasolj neki ilyen programokat, az is lehet, hogy már unja ezeket burzsuj helyeket és külön örülni fog, ha kicsit kirúghat a hámból és valami egész mást is kipróbálhat. Ne akarj neki megfelelni, csak add önmagad, legyél őszinte, aztán ha elfogad olyannak amilyen vagy, akkor nyert ügyed van, ha meg nem, akkor így járt, de legalább nem raboljátok fölöslegesen egymás idejét.

2016. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gazdagság,a sznob életmód egy idő után unalmas is tud lenni..pl mi lehet a napi program? Beülni valami puccos helyre vagy shoppingolni.. mindkettőtöl kivagyok sokszor, mert a legtöbb "elit" bár,étterem ugyanolyan, mindenhol erőltetik a modern stílust, ami nem túl változatos. Vásárolni meg persze,jó, de hacsak nem szenvedsz kényszer betegségben, abba is belefáradsz. Meg jó időben én amúgy sem szeretek valami plázában vagy a belváros rideg eleganciájú márkaboltjaiban lenni. Inkább szabadtéri programokat keresek ilyenkor én is..
2016. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!