Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság egy férfinak csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság egy férfinak csak akkor legyenek, lehetnek igényei, ha ő maga a tökéleteset nyújtja?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy ha egy férfi minden szempontból tökéletes, akkor bármilyen igényei lehetnek, kell a nőknek. De ha már pár dolog hibádzik, akkor nem működik az az elv, hogy ugyanazt elvárhatja a nő irányába, amit ő maga nyújtani tud. Pl. ha egy férfi edzett, sportos, viszont nem valami jóképű vagy nem magas, akkor felháborítónak tartja a legtöbb nő, ha az elvárásai között szerepel a sportos test a nő irányába is. Annak ellenére, hogy pl. a szép arcot nem várja el, amit ő sem tud nyújtani. Neki be kell érnie egy túlsúlyos nővel jobb esetben.

Miért van ez? Hogy a férfinak már jóval lejjebb kell adnia az igényeit illetően, ha párt akar találni.


2016. máj. 31. 19:09
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
93%

Egyszer szívesen cserélnék veled helyet, és meglátnád, mennyi az a rengeteg érdeklődő. :D Az amúgy hódolónak számít már nálad, aki egyszer véletlenül rám néz a villamoson? Mert akkor lehet van annyi, amennyit itt hazudtok. :D Próbálkozásnak azt veszem, aki megszólít (és nem csöves/kalauz/stb) - és nem csinálnak ilyet sehol, se utcán, se boltban, se tömegközlekedési eszközön, se könyvtárban, sehol.


Mindegy, ha elhiszed magadnak a baromságaidat, akkor egészségedre. :) én nem alszok tőle rosszabbul.

2016. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Ha most írnék neked egy üzenetet vagy bepróbálkoznék (nem fogok, csak feltevés), akkor vagy vissza sem írnél vagy pár levél/képváltás után eltűnnél. Netes próbálkozás, de akkor is próbálkozás. Csak aki nem néz ki elég jól neked az nem is számít. Szerintem így értette.
2016. máj. 31. 20:07
 13/33 anonim ***** válasza:
95%

Nem írok vissza mindenkinek, ez attól függ, mennyi energiám van az ismerkedéshez, meg hogy milyen szöveggel ír valaki. De levelezek innen pár sráccal, és képzeld, egyikőjük sem az a "tökéletes" akit te itt leírsz. Mégis jókat levelezgetünk, és nem tűntem el képcsere után, párukkal e-mailben szoktunk kommunikálni.


De tudod mit, higgy rólam amit akarsz, egy ismeretlen ember véleményétől nem fogok romba dőlni. :)

2016. máj. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Akkor pedig mégis akad jó pár próbálkozó...:D
2016. máj. 31. 20:14
 15/33 anonim ***** válasza:
77%

Legyen neked igazad. Csak azért teljesen más az internet, ahol boldog-boldogtalanra ráírnak, hátha valaki bejön. És más az, amikor egy srác CSAK téged néz ki, téged lát meg a tömegben, te kelted fel az érdeklődését. Interneten ez nincs így.


Nem tudom, hogy ez baj-e, csak megállapítottam.


Lényegtelen, úgyis magad hozod ki győztesen ebből az eszmecseréből. Mit vársz, mit mondjak? Hogy örökre egyedül fogsz maradni, hogy minden nőnek csak a bunkó kigyúrt jóképű gazdag pasik kellenek? Ezeket minden harmadik kérdésnél elolvashatod, te döntöd el, kinek hiszel.

2016. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Nem ezt írtam! Csak azt, hogy ha neten próbálkoznak, az még ugyanúgy próbálkozásnak számít. Ki kell használni

minden lehetőséget. Lehet az életben sosem találkoznátok mert távol éltek egymástól vagy csak szimplán elkerülitek

egymást ugyanabban a városban is. Én speciel örülnék egy netes ismerkedésnek, de te tudod.

2016. máj. 31. 20:28
 17/33 anonim ***** válasza:
50%
Nem szalasztom el a lehetőséget, mint írtam is, néhány sráccal tartom e-mailben a kapcsolatot, de van, akivel már elhalt a beszélgetés. De ha rengeteg a távolság kettőnk között, az nem szerencsés szerintem. Ahogy az sem, ha sokáig húzzuk a találkozót (mert elképzelünk valamit a másikról, és könnyen lehet, hogy a valóságban gyökeres ellentéte lesz)
2016. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Elég durva férfi többlet van a 30 alatti korosztályban, plusz elég sok 30+-os férfi is fiatalabb lányt keres párnak...így ne csodálkozz, hogy most már a lakóhelyüktől jóval távolabbra is elmennének a fiúk egy lány miatt.
2016. máj. 31. 20:56
 19/33 anonim ***** válasza:
Nem csodálkozok, csak nekem ez nem "pálya". Egyetemista vagyok, még nincs saját keresetem, és nem szeretnék ennyit utazgatni rendszeresen. És mástól sem várom el azt, hogy értem ezt megtegye. Remélem érted. Van akinek ez nem gond, nekem igen.
2016. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagy, lány és nincsen barátod, nem is randizol senkivel, csak neten beszélgetsz fiúkkal??
2016. máj. 31. 21:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!